ورودی گوگل

بازدید سایت

سئو سایت

خدمات اینستاگرام

خدمات آپارات

طراحی سایت و نرم‌افزار

خدمات یوتیوب

تبلیغات در گوگل

سوالات متداول سئو

وقتی شما سایت خود را به ما بسپارید ما تماما آن را بررسی کرده و از سئوی داخلی تا سئوی خارجی مانند بهینه سازی کدها, محتوا , سرعت سایت و... را به انضمام رعایت و بررسی تمامی نکات مورد تایید گوگل ، آن را بهبود میبخشیم .

در جواب باید گفت هیچ تضمینی وجود ندارد که شما باسپردن پروژه ی خود به ما به رتبه ی نخست گوگل برسید زیرا اینکار توسط الگوریتم های گوگل انجام میشود ولی تیم سلکتک تمام نکات و فاکتورهای لازم را برای بهینه کردن وبسایت شما انجام میدهد تا نتیجه ی دلخواه شما یعنی رقابت با رقبای خود و رسیدن به جایگاه برتر گوگل را کسب کنید .

برای این سوال جواب قطعی نمیشود داد زیرا مستلزم انجام ترفندها و روش های زیاد ، مستمرو موثر است. با توجه به تعدد رقبا و نیز وقت گیر بودن این پروسه نمیتوان تایم مشخصی رو اعلام کرد.

طبیعتا وقتی برای کسب و کارتان وبسایتی طراحی میکنید بدون دیده شدن درنتایج برتر گوگل لطفی ندارد. وقتی وبسایت شما سئو شود درمعرض دید قرارمیگیرید و بازگشت سرمایه ی شما چند برابر میشود.

با آموزش کافی و لازم البته باصرف وقت و هزینه میتوان اینکار راکرد ولی اگر شما به هردلیلی توان انجام این کار را ندارید بهتر است آن را به متخصصین سئو بسپارید کما اینکه شاید خودتان نتوانید اثرمطلوب را بگذارید.

تعداد کلمات کلیدی به کار رفته

میزان رقابت بر سر موضوع و کلمه کلیدی انتخابی

وضعیت کنونی وبسایت شما

مشاوره و پشتیبانی سئو

میزان محتوای اختصاص داده شده و کیفیت آن

تبلیغات میتواند کاربر را به سمت سایت شما بکشاند ولی سئو سایت شما را درنتایج طبیعی گوگل و در جایگاه برتر نشان میدهد به علاوه اینکه سئو روشی کم هزینه تر و کاربردی تر است.

با استفاده از مشاهده ی جایگاه خود در صفحات گوگل میتوانید آخرین تغییرات خود را مشاهده کنید همچنین تیم سلکتک همواره گزارشی را دراختیار شما قرار داده تا مطلع شوید.

سوالات متداول ورودی گوگل

خیر تمام ورودی های گوگل با IPهای یونیک , ایرانی میباشد.

تیم سلکتک در طی 24 ساعت شبانه روز آماده ی سرویس دهی به شما میباشد.

از طریق گوگل سرچ کنسول میتوانید تعداد ورودی ها و کلیک ها برروی کلمات را مشاهده نمایید .

همانگونه ک گفتیم برای بدست آوردن جایگاه مناسب در صفحات اول گوگل اقدامات زیادی نیاز است که باید با رعایت آن ها به این مهم دست یافت پس خرید ورودی گوگل به تنهایی نمیتواند باعث بهبود رتبه ی سایت شود ولی امری بسیار مهم و کاربردی است.

کلمه یا کلمات کلیدی سایت شما باید به گونه ای باشد که هنگامی که سرچ میشوند ، لینک سایت شما در 100 نتیجه اول گوگل باشید .

همچنین آدرس لینک وارد شده در سفارش معتبر باشد در غیر این صورت سفارش شما نامعتبر میشود که برای رفع این موضوع میتوانید ویرایش کنید.

در صورت رعایت کردن تمامی ملزومات سئو و فاکتورهایی که هنگام سفارش باید رعایت شود هیچ گونه ضرری به وجود نخواهد آمد و خرید ورودی گوگل برای وبسایت شما بسیار مفید است.

سوالات متداول بازدید سایت

بله.تیم سلکتک با استفاده از IP های واقعی ، ایرانی و معتبر افزایش بازدید سایت را رقم میزند و کاملا مورد تایید گوگل میباشد.

باتوجه به پلن های تعریف شده میتوان از حداقل تا حداکثر بازدید رو در طی یک 24 ساعت دریافت کرد .

از طریق گوگل آنالیتیکس میتوانید تمامی آمارها و اطلاعات دقیق از بازدیدهای خود را مطلع شوید و سفارش خود را رصد کنید .

در واقع ما بعد از تکمیل خرید شما وبسایتتان را بررسی کرده و عملیات لازم در جهت افزایش بازدید را انجام میدهیم شما هیچ کاری قرار نیست انجام دهید. ما پس از اعمال مراحل مدنظر وضعیت سفارش شما را انجام شده میکنیم .

به طور کلی مشاهد ه ی وبسایت شما توسط کاربر رو بازدید سایت گویند که میتواند کاربر واقعی یا ربات ها باشند . تمامی اعمالی نظیر تبلیغات ، سئو و... که ما با دارا بودن آی پی ، به بهبود سئو و افزایش بازدید صفحات شما کمک میکنیم .

سیستم سلکتک با آی پی های معتبر و ایرانی این کار را برای شما انجام میدهد .

با رعایت عواملی چون محتوای مناسب ، کمپین تبلیغاتی ، سئوی مناسب ، استفاده از ویدیوها و ... که ذکر شد میتوان افزایش بازدید سایت داشت .

همچنین با خرید بازدید سایت سلکتک از سایت ما میتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید .

سوالات متداول تبلیغات در گوگل

خیر، بدلیل تحریم های ایران که در گوگل ایجاد شده است امکان این امر وجود ندارد و فقط بر روی دامنه های بین المللی این امر امکان پذیر است.

با توجه به یک سری عوامل همچون میزان هزینه و رقابت برای کلمه کلیدی مورد نظر ,میزان تناسب و... در 2 جای صفحه قابل نمایش میباشد, در بالا و پایین صفحه.

خیر هرتعداد کلمات کلیدی که مد نظر شما باشد برای تبلیغات استفاده میشود ولی کیفیت و فاکتورهای لازم برای به هدر نرفتن هزینه ای که میکنید خیلی مهم است .

شما لیستی از کلمات کلیدی مد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا ما با تحقیق نتیجه ی نهایی را به شما بدهیم.

هر بار که کاربری تبلیغات شما رو کلیک کرده هزینه ای از شما کسر میشود این فرایند را CPC گویند.

تعداد روزهای نمایش آگهی های شما به نظر شما مربوط است. ما در پلن هایی که معرفی کرده ایم این امکان را به شما داده ایم که باتوجه به میزان هزینه ای که میکنید تعداد روزهای نمایش تبلیغات متفاوتی دراختیار داشته باشید.

وقتی شما سفارش خود را بدهید ما تبلیغات را به گوگل معرفی میکنیم و گوگل کیفیت تبلیغ را بررسی میکند سپس هزینه ی کلیک ها مشخص میشود و تبلیغ نمایش داده میشود .

انجام این پروسه حدودا 24 ساعت زمان میبرد.

بله هر زمان که شما بخواهید میتوانید کلمات جدید و مناسب تر جایگزین کنید یا کلمات خود را ویرایش کنید.

بله شما میتوانید بازه زمانی های مشخصی را در طی 24 ساعت برای نمایش تبلیغات خود انتخاب کنید. همچنین روزهایی که این تبلیغات فعال باشد و یا نه در اختیار خود شماست.

کارشناسان تیم سلکتک همواره با پشتیبانی کامل و گزارش مستمر شما رو از اتمام شارژ و دیگر مسائل آگاه میسازند.

سوالات متداول اینستاگرام

خیر تنها کافی است پیج شما Public باشد و امنیت پیج کاملا در اختیار خودتان است.

تیم سلکتک با رعایت تمامی ضوابط و نکات اینستاگرامی این فرآیندها را انجام میدهد و هیچ خللی درپیج شما به وجود نمی آید.

اگر نیاز دارید که توجه کاربران به پیج شما جلب شود انجام این کار به شما خیلی کمک میکند. با انجام این کار فالورهای بیشتری جذب میشوند.

خرید ویو باعث افزایش فالور و افزایش بازدید از پست های اینستاگرامی و در نتیجه اعتبار پیج میشود. هرچه ویو بیشتری کسب کنید باعث میشود برند و محصول شما در میان رقبا ازمحبوبیت خاصی برخوردار شود.

هرچه تعداد فالور بیشتری داشته باشید باعث جذب بیشتر فالور و تمایل بیشتر کاربران برای فالو کردن پیج شما میشود .

همچنین تعداد فالور بیشتر بازده ی بهتری برای فروش محصول یا تبلیغات در پیج شما دارد چرا که افزایش فالور خود نشانی بر معتبر بودن پیج شما دارد.

هر چه تعداد لایک های شما بیشتر باشد به دلیل بخشیدن حس اعتماد و اعتبار به پیج شما مشتری بیشتری را جذب میکنید . همچنین باعث مطرح شدن برند شما و به اشتراک گذاشتن بیشتر آن میشود.

قبلا ویدیوهای خود را در اینستاگرام فقط با تایم 1 دقیقه میتوانستید آپلود کنید و برای توضیح کسب و کار و خدماتتون دچار مشکل میشدید .

امروزه با قابلیت IGTV که محدودیت زمانی ندارد براحتی میتوانید ویدیوهای طولانی اپلود کنید.

سوالات متداول ویدیو یوتیوب

خیر نیاز به هیچگونه دسترسی نیست و تمامی خدمات به سرعت و به راحتی انجام میگیرد .

الگوریتم های یوتیوب، آمار تمامی ویدیوها را با نهایت دقت و حساسیت بررسی می کنند و تنها آمار واقعی را تائید می کنند . بازدیدها و لایک های ارائه شده توسط سلکتک ، هیچ گونه ریزشی نداشته و به صورت کاملا واقعی ، آمار ویدیوهای شما را افزایش می دهند. اما امکان ریزش سابسکرایب ها وجود دارد که آن هم به دلیل واقعی بودن آن هاست.

در صورتی که یوتیوب به شما شک کند (متناسب نبودن آمارهای قبلی با ویدیو سفارش داده شده) احتمال ریز در آمارهای شما هست و باید کاملا محتاط و با برنامه عمل کنید .

بله تمامی کاربران سیستم ما کاملا واقعی هستند . همانطور که گفتیم ، یوتیوب نسبت به آمار کانال حساسیت ویژه ای نشان می دهد اما از آن جایی که سیستم سلکتک ، بازدیدهای واقعی را برای شما فراهم می آورد ، جای نگرانی وجود ندارد .

اگر نیاز دارید که توجه کاربران به کانال و ویدیو شما جلب شود انجام این کار به شما خیلی کمک میکند . با انجام این کار فالورهای بیشتری جذب میشوند.

هرچه تعداد فالور بیشتری داشته باشید باعث جذب بیشتر کاربران و تمایل بیشتر آنها برای فالو کردن پیج شما میشود . همچنین تعداد سابسکرایب بیشتر بازده ی بهتری برای فروش محصول یا تبلیغات در پیج شما دارد چرا که افزایش سابسکرایب یوتیوب خود نشانی بر معتبر بودن پیج شما دارد.

سوالات متداول ویدیو آپارات

خیر نیاز به هیچگونه دسترسی نیست و تمامی خدمات به سرعت و به راحتی انجام میگیرد .

اگر نیاز دارید که توجه کاربران به کانال و ویدیو شما جلب شود انجام این کار به شما خیلی کمک میکند . با انجام این کار فالورهای بیشتری جذب میشوند.

هرچه تعداد فالور بیشتری داشته باشید باعث جذب بیشتر کاربران و تمایل بیشتر آنها برای فالو کردن پیج شما میشود . همچنین تعداد فالور بیشتر بازده ی بهتری برای فروش محصول یا تبلیغات در پیج شما دارد چرا که افزایش فالور خود نشانی بر معتبر بودن پیج شما دارد.

هر چه تعداد لایک های شما بیشتر باشد باعث ایجاد حس اعتماد و اعتبار به پیج شما بیشتری را جذب میکنید . همچنین باعث مطرح شدن برند شما و به اشتراک گذاشتن بیشتر آن میشود.

سوالات متداول طراحی سایت و نرم افزار

هزینه ها به عوامل متععدی بستگی دارند. بسته به این که شما یک سایت اختصاصی بخواهید یا نه ، نوع کسب و کاری که درنظر دارید و یا استفاده ازکدنویسی ، cms ها و...

با اینکه طراحی وبسایت اولین قدم برای شروع یک کسب و کار در دنیای وب است ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که شما بتوانید در همان لحظه رونق و فروش داشته باشید چون اقدماتی مانند سئو و تبلیغات و ... لازم است.

بستگی به میزان درخواست ها و پلن هایی که شما نیاز دارید متفاوت است ما پس از دریافت تمامی درخواست های شما زمان لازم را به شما ابلاغ میکنیم.

بله سلکتک از هاست و دامین کاملا معتبر استفاده میکند پس جای هیچ نگرانی نیست.

بله پس از تحویل وبسایت به شما هاست و تمامی اطلاعات آن در اختیار شما قرار میگیرد .

بله در صورت نیاز شما ما با تعرفه های مشخص این کار را برای شما انجام میدهیم. کافیست اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهید تا طبق نوع کسب و کار یا خدمات شما این فرآیند را انجام دهیم.

بله وب سایتی که برای شما طراحی میکنیم کاملا واکنشگرا بوده و بر روی تلفن های همراه قابل نمایش است.

بله چناچه مایل باشید در انتخاب اجزای سایت خود مثل چینش منو و یا انتخاب رنگ مورد استفاده میتوانید نظر دهید و به سلیقه ی شما رفتار میشود .

با توجه به دیجیتالی شدن اکثر کسب وکارها و استفاده ی مردم از اینترنت و گوگل میتوان با طراحی وب سایت هم بستری برای معرفی و نمایش کسب و کار خود ایجاد کرد و هم مشتریان جدیدی که از دنیای وب وارد سایت شما میشوند راجذب کرد.