افزایش ویو اینستاگرام و لایک اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرام و افزایش لایک ویدیو از مهم ترین نکات برای فعالان در این شبکه اجتماعی می باشد.

اینستاگرام امروزه جزء پر بیننده ترین شبکه های اجتماعی میباشد و دارای کاربران زیادی می باشد که در سراسر دنیا در این شبکه فعال هستند و روز به روز به تعداد آنها افزوده می‌شود.

خرید بازدید اینستاگرام ، خرید لایک اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام (instagram)در سلکتک، زمینه بهبود آمارهای صفحه شما در اینستاگرام فراهم می کند.


خرید خدمات اینستاگرام سلکتک

خرید خدمات اینستاگرام سلکتک

همانطور که می‌دانید در سال های اخیر شبکه های اجتماعی به یک دنیای بزرگ و جالب تبدیل شده اند که می توان به کمک آنها به کسب و کار و بیزینس خود رونق داد و با خرید بازدید اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام به این فرایند قدرت بدهید.

اینستاگرام نیز به خاطر محبوبیت و ویژگی های جالب خود نیز در این بین سهم عظیمی را در بر گرفته است و با قاطعیت می‌توان گفت اگر شما به فعالیت مناسب در این شبکه اجتماعی نپردازید قطعا از سایر رقبا عقب خواهید ماند.

ما در سلکتک خدماتی همچون خرید بازدید اینستاگرام، لایک اینستاگرام و فالوور اینستاگرام ارائه میدهیم تا شما بتوانید با کمک این ابزار های ما ویدیوهایی با جذابیت بیشتر به دید عموم برسانید.

افزایش بازدید اینستاگرام

افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام از مهم ترین ملاک های اینستاگرام برای به نمایش گذاشتن یک فیلم می باشد. از طرفی بالا بودن این آمار و ارقام باعث می شود که برای کاربران مشاهده ی یک پست از اهمیت بالاتری برخوردار باشد.

خرید بازدید اینستاگرام از جمله روش هایی است که برای ارزش بخشیدن به پیج و رونق دادن به کسب و کار اینترنتی از آن استفاده می شود.

بازدید اینستاگرام که با عنوان ویو در برنامه ی اینستاگرام مشخص هست، تعداد مشاهده شدن فیلم های به اشتراک گذاشته شده ی یک پیج گفته میشود.


خرید بازدید تلویزیون اینستاگرام IGTV

خرید بازدید تلویزیون اینستاگرام IGTV

اگر می خواهید نظر فالوورها و یا دیگر کاربرهای اینستاگرام را به ویدیو خود جلب کنید، باید به ویدیو به گونه ای ارزش دهید که دیگر کاربران مایل به مشاهده ی آن شوند.

یکی از مهمترین عامل هایی که کمک زیادی به شما می کند خرید بازدید برای ویدیو شماست.

هرچقدر ویدیو شما بیشتر بازدید داشته باشد، بیشتر نظر دیگران را به خود جلب می کند و بقیه را مشتاق به مشاهده ویدیو شما می کند.

افزایش لایک اینستاگرام

مسلما ارزش بالای اینستاگرام در زمینه ی بازاریابی بر هیچکسی پنهان نیست و لایک پست اینستاگرام از پراهمیت ترین ملاک ها برای مهم دونستن یک پست و ویدئو می توان دانست.

مطمئناً داشتن پیجی (Page) باکیفیت و مطالب با لایک زیاد بالا برای شما اعتبار و فروش بیشتر یا حداقل جذب بیشتر کاربران به همراه خواهد داشت و با خرید لایک اینستاگرام می توانید ویدیو خود را جذاب تر به دید آنها برسانید.

بدیهی است که هر شخصی یک پیج محبوب را به پیج های در سطح پایین تر ترجیح داده و افزایش لایک اینستاگرام می تواند تغییرات مهمی در روند کار شما ایجاد کند و باعث اطمینان بیشتر کاربران پیج شما می گردد.

وقتی پستی رو مشاهده میکنید حتما چشمتان به تعداد لایک کنندگان آن پست افتاده است طبیعتا پستی که تعداد لایک های بیشتری نسبت به پست کمترلایک شده دارد جایگاه بهتری هم برای شما و هم الگوریتم های اینستاگرام دارد.

افزایش لایک اینستاگرام

برای بسیاری از افراد تعداد لایک و فالوور مهم است و افرادی که می خواهند تعداد لایک های خود را بالا ببرند، می توانند از طریق خرید لایک اینستاگرام این کار را بسادگی انجام دهند.

خرید فالوور اینستاگرام سلکتک

افزایش فالوور اینستاگرام

تعداد بازدیدکنندگان و یا همان فالوور پیج اینستاگرام شما بدلیل اینکه نشان دهنده ی افرادی است که به شما اعتماد دارند و یا شمارا دنبال می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

با خرید فالور اینستاگرام و تعداد بالای آن باعث ابهت پیج شما و انتخاب راحت تر برای کاربران اینستاگرامی می گردد.

همانطور که می دانید شما برای خرید فالوور یا سفارش محصول یا خدمت خاصی اغلب بدنبال پیج هایی هستید که تعداد فالور بیشتری دارند و افزایش این تعداد فالور جدا از بیشتر دیده شدن پیج در این فضا حس برتری اعتبار و اعتماد را برای مخاطب القا می کند.

تیم سلکتک در کنار شما است تا با خدمات خود از قبیل افزایش فالوور با خرید آن، نتیجه ی دلخواه را به شما بدهد.

سفارش دهید

شما با خرید فالوور اینستاگرام خود از سلکتک می توانید به راحتی به کسب و کار خود در میان کاربران زیاد جلوه دهید تا اعتماد کردن به شمارا راحتتر شود.

موارد مهم در سفارشات اینستاگرام برای کاربران

تعیین دقیق تعداد بازدید اینستاگرام

شما با ثبت نام در پنل کاربری ما، می توانید تعداد دقیق ویو ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک اینستاگرام

در هنگام سفارش افزایش بازدید اینستاگرام، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیو وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در قسمت سفارش گیری تعیین کنید.

تعیین دقیق تعداد فالوور اینستاگرام

شما همچنین می توانید تعداد دنبال کننده موردنظر خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و با واردکردن آدرس پیج اینستاگرام خود، سفارش افزایش تعداد دنبال کننده به ثبت برسانید.

سفارشات اینستاگرام

اهمیت اینستاگرام در کسب و کار

در خصوص بحث دیجیتال مارکتینگ از بخش وبسایت ها که گذر کنیم به بخش جذاب و فوق العاده کاربردی شبکه های اجتماعی برمی خوریم که اینستاگرام را میتوان در حال حاضر یکی از غول های این مبحث دانست.

به نظر می رسد دلیل استفاده از این نام فعال بودن اکثر مردم دنیا در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و مورد مهم تری که باید به‌آن اشاره کرد، دیگر نیازی به لپ تاپ و pc برای استفاده از این اپلیکیشن نیست و براحتی از طریق تلفن همراه در اختیار عموم مردم می باشد.

تجارت ها به سمت وسویی رفته که امروزه شاهد تبلیغ و عرضه ی کسب و کارها در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام هستیم و دراین عرصه آنهایی که فعالیت مستمر و خوبی در این فضا دارند به راحتی به کسب درآمد می پردازند.

ویو اینستاگرام

قابلیت بازدید که اینستاگرام برای بخش های مانند استور و IGTV گذاشته است به این ارزش رسیده که کاربر با دیدن تعداد ویوی بالاتر استور و IGTVبه مراتب آن را مشاهده کرده، افزایش ویو دراینستاگرام خود راهی برای جذب فالوور و افزایش لایک می باشد و مبحث آن بسیار داغ است.

اهمیت اینستاگرام در کسب و کار

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

چگونه یک برنامه محتوای رسانه اجتماعی ایجاد کنیم؟

ایجاد استراتژی تولید محتوا رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین کارها برای رشد هر کسب و کار و جذب کاربر جدید است و چگونگی ایجاد آن را در ادامه به صورت کامل شرح داده ایم

2024-02-19 12:17:02

دیجیتال مارکتینگ

خطرات تمرکز بر استراتژی های سئوی رقبا

در این مطلب قصد داریم خطرات تمرکز بر استراتژی های سئوی رقبا و نحوه صحیح استفاده از کارهای سئو آنها را برای شما توضیح دهیم

2024-02-15 16:01:38

سئو و بهینه سازی

آموزش کامل کار با دیسکورد

به کمک دیسکورد شما می توانید گروهی ایجاد کرده و با اعضای گروه چت صوتی و یا ارتباط متنی داشته باشید. با سلکتک همراه باشید تا آموزش کار با آن را یادبگیرید

2024-02-09 11:46:55

متفرقه

سوالات متداول کاربران

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

خیر تنها کافی است پیج شما Public باشد و امنیت پیج کاملا در اختیار خودتان است.

تیم سلکتک با رعایت تمامی ضوابط و نکات اینستاگرامی این فرآیندها را انجام میدهد و هیچ خللی درپیج شما به وجود نمی آید.

اگر نیاز دارید که توجه کاربران به پیج شما جلب شود انجام این کار به شما خیلی کمک میکند. با انجام این کار فالوورهای بیشتری جذب میشوند.

خرید ویو باعث افزایش فالوور و افزایش بازدید از پست های اینستاگرامی و در نتیجه اعتبار پیج می شود. هرچه ویو بیشتری کسب کنید باعث می شود برند و محصول شما در میان رقبا ازمحبوبیت خاصی برخوردار شود.

هرچه تعداد فالور بیشتری داشته باشید باعث جذب بیشتر فالوور و تمایل بیشتر کاربران برای فالو کردن پیج شما می شود.

همچنین تعداد فالور بیشتر بازده ی بهتری برای فروش محصول یا تبلیغات در پیج شما دارد چرا که افزایش فالوور خود نشانی بر معتبر بودن پیج شما دارد.

هر چه تعداد لایک های شما بیشتر باشد به دلیل بخشیدن حس اعتماد و اعتبار به پیج شما مشتری بیشتری را جذب میکنید. همچنین باعث مطرح شدن برند شما و به اشتراک گذاشتن بیشتر آن میشود.

قبلا ویدیوهای خود را در اینستاگرام فقط با تایم 1 دقیقه می توانستید آپلود کنید و برای توضیح کسب و کار و خدماتتون دچار مشکل می شدید.

امروزه با قابلیت IGTV که محدودیت زمانی ندارد براحتی می توانید ویدیوهای طولانی اپلود کنید.