ابزار ساخت لینک اشتراک

ابزار ساخت لینک اشتراک سلکتک برای هر لینک سایت، با عنوان و توضیحات موردنظر لینک اشتراک گذاری ایجاد می کند.


ایجاد لینک اشتراک
selectak

لینک اشتراک گذاری سلکتک

ابزار ساخت لینک اشتراک گذاری سلکتک قادر به ایجاد لینک اشتراک Facebook و Linkedin و Twitter و Pinterest و Telegram می باشد.

فیسبوک

لینکدین

توییتر

پینترست

اشتراک گذاری مطالب

اشتراک گذاری مطالب و صفحات سایت یکی از مهمترین فعالیت‌ها برای سئوی سایت می باشد.

شما با هر سطح علم از سئو می توانید اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی را انجام دهید و لازم نیست حتما سئوکار باشید.

تمامی مدیرسایت ها باید به فکر بهبود جایگاه سایت و جذب کاربر بیشتر باشند که با به اشتراک گذاشتن محصولات، خدمات و حتی هریک از صفحات سایت می توانند به جذب کاربران بیشتر کمک فراوانی کنند.

پس با توجه به این گفته‌ها هیچگاه در این تفکر نباشید که اشتراک گذاری و فعالیت در شبکه های اجتماعی فقط وظیفه‌ی سئو کار است و خودتان هم دست به کار شوید.

با توجه به ابزار ساخت لینک اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی ها در سلکتک می توانید این عمل ساده و بشدت مفید را به راحتی انجام دهید.

لینک اشتراک گذاری

اهمیت اشتراک لینک صفحه در شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین کانال ها برای جذب کاربر است. شما با فعالیت در این رسانه ها و لینکسازی برای سایت هم به سئو و بهینه سازی کمک کرده اید و هم مشتریان جدیدی برای فروش در کسب و کار خود جذب کرده اید.

اما خب تولید پست جداگانه برای هر رسانه اجتماعی کمی زمانبر هست. هنگامی که شما برای سایت تولید محتوا می‌کنید، می‌توانید همان صفحه را به کمک ابزار درست کردن لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

بدین ترتیب کاربر با مشاهده خلاصه یا توضیحات صفحه برای خواندن صفحه کنجکاو شده و پس از کلیک روی لینک پست وارد سایت شما می‌شود. با ابزار ایجاد لینک اشتراک سلکتک، عنوان و توضیحات اختیاری خود را برای پست منتشر شده در شبکه های اجتماعی مانند توییتر، لینکدین، پینترست و فیسبوک تعریف کنید.

بررسی سئو سایت

لینک شیر (Sharing)

لینک شیر (Share) همان اشتراک گذاری لینک ها می باشد.

شما برای کارهای مانند برندسازی یا تبلیغات خودتان با شیر کردن لینک های جذاب و مهم سایت در رسانه های اجتماعی خود و دیگران، می توانید روند تبلیغات، برندسازی و غیره را هموارتر کنید.

با استفاده از ابزار لینک شیر سلکتک هر لینک سایت را با عنوان و توضیحات موردنظر را می توانید، لینک share آن را ساخته و در شبکه اجتماعی لاگین شده‌ی خود به اشتراک بگذارید.

بدونه پرداخت هزینه و یا نصب نرم افزار، به راحتی و فقط با قراردادن لینک مورد نظر، عنوان و توضیحات لینک ، لینک شیر آن صفحه ایجاد می شود و با کلیک برروی شبکه اجتماعی مورد نظر در آن می توانید SHARE کنید.

تاثیر اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

از تاثیرات اشتراک گذاری صفحات وب در شبکه‌های اجتماعی موارد مختلفی را می توان نام برد.

برند سازی

برند سازی از اصول پایه‌ی شروع هر کسب و کاری است. با اشتراک گذاری مطالب و صفحات سایت در شبکه اجتماعی های افراد مختلف می توانید به رشد نام تجاری خود کمک کنید.

تبلیغ محصولات

با استفاده از ابزار اشتراک گذاری صفحات وب می توانید در صورت در اختیار داشتن رسانه های متعدد و یا برقراری ارتباط با افراد دارای دنبال کنندگان زیاد در این social media برای خود تبلیغات کنید.

بهبود سئو سایت

با ایجاد ساخت لینک اشتراک و شیر در شبکه های اجتماعی شما یک لینک به سایت خود داده اید. هنگامی که کاربران آن صفحه از لینک شبکه اجتماعی به سایت شما ارجاع داده شوند، یک امتیاز مثبت برای سئو به حساب می آید و به بهبود سئو سایت خود کمک کرده اید.

جذب کاربران جدید

بدست آوردن مشتری و کاربر جدید به معنی رونق کسب و کار است. حال با اشتراک گذاری رایگان مطلب در صفحات مختلف اگر بتوانید مشتری جدیدی پیدا کنید، باعث رونق بیزینس خود می شوید.

نحوه ساخت لینک اشتراک گذاری

مزیت ابزار درست کردن لینک

شبکه های اجتماعی نقش بسزایی در بهبود سئو سایت دارند. نحوه فعالیت در هر رسانه اجتماعی متفاوت است و برای جذب مخاطب هدف در آنها باید استراتژی بازاریابی شبکه اجتماعی مناسب داشته باشید.

تولید محتوا و به روزنگه‌داشتن این رسانه ها و ارسال مطالب و پست های مختلف کمک می‌کند توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کنید.

هنگامی که شما یک وبسایت به همراه بلاگ دارید، می‌توانید از محتوای بلاگ و صفحات سایت استفاده کنید به کمک ابزار ایجاد لینک به اشتراک گذاری صفحه در هر رسانه اجتماعی اقدام کنید.

بدین ترتیب فالوور های بیشتری جذب خواهید کرد و با دنبال کنندگان خود تعامل برقرار می‌کنید و حتی با هدایت آنها به سایت، باعث بهبود سئو وبسایت خواهید شد.

نحوه ساخت لینک اشتراک گذاری

حال می خواهیم نحوه ساخت لینک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را شرح دهیم. عملکرد این ابزار سلکتک بسیار ساده است. با پرکردن فیلدهای آدرس، عنوان و توضیحات هر صفحه یک لینک اشتراک جداگانه برای شبکه اجتماعی های مشخص شده بسازید.

با این لینک اشتراک صفحه شما به زیبایی و به همراه یک عنوان و توضیحات مختصر در صفحه‌رسانه ای که در آن شیر کرده اید پدیدار خواهد شد.

پس با استفاده از این ابزار رایگان ساخت لینک اشتراک گذاری می توانید هر صفحه، مقاله، خدمت و یا محصولات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه ساخت لینک اشتراک گذاری

فرم ساخت اشتراک گذاری

لطفا اطلاعات فرم را با دقت وارد کنید.اطلاعات لینک شما

نحوه اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی

نحوه اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی

نحوه اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی متفاوت هست هر رسانه به یک شکل لینک شیر شده را نمایش می دهد.

با استفاده از ابزار اشتراک گذاری لینک سلکتک می توانید برای غول های شبکه اجتماعی مانند، فیسبوک، توییتر و حتی تلگرام و لینکدین و پینترست به راحتی لینک شیر ایجاد کنید.

از طریق ابزار اشتراک گذاری مطالب داخل هر یک از آن شبکه ها با توجه به اکانت یا سلیقه خود می توانید یک صفحه را پخش کنید.

از این رو نسبت به ظاهر هر رسانه، یک لینک با ظاهری جذاب در آن برای سایت شما به نمایش در می آید. این ظاهر جالب باعث می شود توجه کاربران به لینک share شده بیشتر شود و در نهایت باعث بهبود خیلی از پارامترهای مهم سایت می شود.


بهترین روش ساخت اشتراک لینک

روش های زیادی برای ساخت لینک Share وجود دارد. باید دقت داشته باشید لینک ساخته شده اطلاعات لازم برای ارسال به شبکه اجتماعی مورد نظر شما را دارد یا خیر؟!

سلکتک مجموعه ابزارهایی ایجاد کرده که به کمک آنها براحتی صفحات سایت و مقاله های بلاگ سایت را Share کنید و از آنها به عنوان پست جدید در سوشیال مدیا خود بهره ببرید.

به کمک روش ما قادر هستید، عنوان و توضیحات صفحه را برای منتشر کردن در social media ارسال کنید.اگر هنوز صفحات سایت خود را به اشتراک نگذاشته اید همین الان دست بکار شوید و هر صفحه را در آنها در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا تاثیرات آن را در SEO سایت مشاهده کنید.

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

کشف مخاطب با ابزار سازنده مخاطب گوگل آنالیتیکس 4 برای ادز

کشف مخاطب در گوگل ادز با ابزار Audience Builder که در GA4 در دسترس است به درک بهتر چرخه مشتری کمک می کند

2024-06-19 16:34:33

تبلیغات گوگل

چگونه به مدیر شبکه اجتماعی تبدیل شویم؟

در این محتوا راهنمای کامل برای تبدیل شدن به مدیر شبکه های اجتماعی و 10 مهارت لازم برای بهترین مدیران شبکه اجتماعی را آورده ایم

2024-06-18 10:38:50

دیجیتال مارکتینگ

زمان لازم برای خارج شدن جریمه الگوریتمی گوگل

در این مطلب از بلاگ سلکتک به صورت دقیق بررسی می‌کنیم که چقدر طول می کشد تا از پنالتی الگوریتمی گوگل خارج شویم؟

2024-06-12 11:06:24

سئو و بهینه سازی

سوالات متداول کاربران همراه با پاسخ

اشتراک گذاری لینک های مختلف سایت در شبکه اجتماعی تاثیرات مثبتی دارد که چند نمونه از آن را نام می بریم: برندسازی - تبلیغ محصولات - بهبود سئو سایت - جذب کاربران بیشتر

این کار بسیار راحت است! یا پر کردن فیلد آدرس ، عنوان ، توضیحات و لینک عکس مناسب برای نمایش در پینترست، لینک اشتراک گذاری رسانه های مختلف برای شما ایجاد می شود و فقط با کلیک روی هر کدام، در آنها بارگذاری می شوند.

خیر، این یک ابزار ساده و رایگان است که برای استفاده شما عزیزان طراحی شده تا در جهت بهبود کسب و کار آنلاین و رشد جایگاه سایت در گوگل برای شما ایجاد شده است.