تبلیغات گوگل چیست و چه‌اهمیتی دارد؟

تبلیغات گوگل یا همان تبلیغات در گوگل روشی نوین در تبلیغ، برای کسب و کارهای آنلاین است. در این نوع تبلیغات، وب سایت شما با قرار گرفتن در رتبه برتر نسبت به کلمه‌ی جستجو شده توسط کاربران در گوگل می تواند فروش و سود بسیار زیادی را از آن خود کند.

وقتی شما برای کسب و کارتان دست به تبلیغات می زنید پس حتما می خواهید از این هزینه بازخورد هدفمند و افزایش سرمایه برای شما داشته باشد.


تبلیغات گوگل سلکتک

چرا تبلیغ گوگل ؟

وقتی شما مغازه ای را برای فروش محصولات خود راه اندازی می کنید حتما ویترینی را برای جلب توجه یا بهتر دیده شدن محصولاتتان در معرض دید عموم قرار می دهید.

در محیط وب برای بهتر دیده شدن محصولات و خدمات شما، گوگل ادز این امر را میسر می سازد.

اگر همین الان اقدام به هزینه برای تبلیغ گوگل کنید یعنی همین الان یک جهش به سمت موفقیت نسبت به وقتی که، به تبلیغات اهمیت خاصی نمی دادید.شروع کرده‌اید.

خرید تبلیغ ادوردز در سلکتک

یادتان باشد رقبای شما از تبلیغات گوگل استفاده می کنند چون براین امر واقفند که اگر هزینه ی خود را هدفمند انجام دهند چند برابر به سود می رسند و چی بهتر از گوگل ادز بهره ببرید.


اهمیت تبلیغ در گوگل برای بهبود کسب و کار آنلاین

در هر کسب و کاری، تبلیغات یک نیاز واضح برای جذب کاربر و رشد بیزینس به حساب می آید.

حال اگر شما یک کسب و کار آنلاین دارید، تبلیغات گوگل ادز یکی از مهم ترین و پرکاربردترین راه های تبلیغاتی بشمار می‌رود.

گوگل ادز روند برندسازی را برای شما سریعتر پیش میبرد، از این رو کاربران با نام تجاری شما آشنا خواهند شد و برای دریافت خدمات و یا محصولات مورد نیازشان، در گوگل بدنبال شما هستند.

حال واضح است که با افزایش جستجو و کلیک های دریافتی بیشتر کاربرها از طریق گوگل، سئو سایت بهبود یابد.

شما با خرید تبلیغات گوگل ادز تاثیر مستقیم برروی سئو نمی بینید، اما تاثیر غیرمستقیم آن در دراز مدت بشدت مفید و شگفت انگیز است.

اگر تابحال از خدمات تبلیغ در گوگل استفاده نکردید، ما پیشنهاد برای یکبار هم که شده از این روش تبلیغاتی استفده نمایید تا نتایج آن شمارا شگفت زده کند.


هدفمند بودن گوگل ادز

هدفمندترین و کاربردی ترین تبلیغات در حال حاضر گوگل ادز میباشد. دلیل دیگر اهمیت آن را میتوان به حاضر بودن خود برای کاربران دقیقا آن زمانی که به شما نیاز دارند دانست.

گوگل ادوردز با در نظر گرفتن بودجه ای برای اگهی کردن کسب و کارتان شروع می شود و مزیتی که دارد به ازای هرکلیکی که کاربر انجام می دهد از حساب شما کسر میگردد و در ازای هر بار دیده شدن و کسر از حساب شما بازده ی بسیار عالی برای شما دارد.

پس گوگل بستری، که در طی شبانه روز عموم مردم با آن سروکاردارند حالا خرید تبلیغ ادوردز خود را دراین محیط ارائه می دهید تا جایی برای بهتر دیده شدن باشد و به نوعی تبلیغاتی هدفمند را برای کسب و کار خود انجام دهیم

هدفمند بودن گوگل ادز

تبلیغات هدفمند گوگل قادر است برابر هزینه ای که کردید سود خوبی به شما بدهد. جای این نکته خالی نماند که تمامی این ها منوط به دانش کافی، صبوری، کیفیت و تخصص می باشد که سلکتک در انجام این مهم همواره در کنار شما خواهد بود.

با رقبای قوی خود بجنگ

در گذشته مراکز و ارگان های قوی تر، تبلیغات برند یا مجموعه ی خود را از رسانه هایی چون تلویزیون و... ارائه می دادند ولی با آنلاین شدن بسیاری ازمشاغل می بینیم که نیازی به صرف هزینه ی گزاف برای تبلیغات نیستیم و فقط کافی است تبلیغات گوگلی خود را شروع کنیم تا پا به پای رقبا برای برنده شدن بجنگیم.


گوگل ادز یا سئو وب سایت

گوگل ادز یا سئو وب سایت؟

باتوجه به تعاریفی که از سئو می دانید بر این امر واقف هستید که سئو کردن یک سایت امری ارگانیک و درعین حال صبوری زیادی می طلبد خصوصا که شما کسب و کاری یا وب سایتی را تازه راه اندازی کرده باشید و بخواهید زودتر در نتایج اول گوگل دیده شوید.

پس پیشنهاد ما به شما ادوردز است که سریع تر از سئو عمل میکند البته این را بدانید که به هیچ وجه جای سئو رو نگرفته فقط برای زودتر دیده شدن درمعرض کاربر قابل استفاده است.

کما اینکه اگر سایت شما دارای سئوی مناسب باشد و تبلیغات گوگل رو همزمان انجام دهید که بسیار کاربردی تر می شود.

سفارش دهید

مزیت ساختار بهینه کمپین تبلیغ گوگل

کمپین‌های تبلیغاتی گاهی اوقات هزینه های زیادی مصرف می‌کنند. اگر میخواهید بیشترین ورودی با کمترین هزینه را دریافت کنید، حتما باید از ساختار بهینه کمپین Google Ads استفاده کنید.

مهم ترین نکته در این راه تفکیک و سازماندهی منظم تمام کمپین ها از لحاظ کلمات کلیدی، پلتفرم و حتی نوع تبلیغات مورد نظر شما است.

در هر کمپین، گروه‌های تبلیغاتی اغلب بر اساس محصولات یا خدمات سازماندهی می‌شوند. در هر کمپین می توانید صفحه فرود متفاوت داشته باشید، همچنین می توانید از صفحات فرود یکسان استفاده کنید و این تصمیم بر میگرده به نوع استراتژی شما برای تبلیغ در گوگل سایتتان!

ساختار حساب Google Ads شما ممکن است این سلسله مراتب را دقیقاً این مراحل و ترتیب را نداشته باشد و یا مثلا تمام کلمات و ساختار شما در یک کمپین قرار بگیرد، اما سازماندهی حساب خود به این روش به شما این امکان را می دهد که از همان ابتدا تمامی موارد را سازماندهی کرده و کاملاً مضمون داشته باشید، عواملی که می توانند تأثیر قابل توجهی بر معیارهای PPC و امتیازدهی به کلمات و کمپین شما داشته باشید.

پکیج های متنوع گوگل ادز

می توانید پکیج ها ، ویژگی و مبلغ هر پکیج را در پلن های زیر مشاهده کنید.

500 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

2000000 تومان

2000 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

5600000 تومان

1000 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

3300000 تومان


3500 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

9800000 تومان

13000 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

36400000 تومان

6500 لیر ترکیه

 • پشتیبانی قوی
 • کلمه کلیدی نامحدود
 • دریافت گزارش روزانه در صورت نیاز
 • حالت بهینه برای هزینه ی کلمات
 • مشاوره رایگان

18200000 تومان

کلمه کلیدی تبلیغات

اصولا وقتی صحبت از کلمه کلیدی می شود از اسمش هم مشخص است کلمه ای که نقش کلیدی دارد یعنی عبارتی که با ان در جستجوهای گوگل نمایش داده می شوید.

در گوگل ادز هم بنا به نظر شما کلماتی به کار برده می‌شود که مربوط به کسب و کار شما است و می‌خواهید روی آن مانور تمرکز کنید.


کلمه کلیدی تبلیغات

گوگل ادز چگونه کار می کند؟

در واقع وقتی کاربری کلمه ای را سرچ میزند تعدادی لینک در صفحه‌ی اول بالا می آید و مابقی در صفحات بعدی.

شما می توانید با پرداخت مبلغی به عنوان شارژ کردن حساب خود لینکی را در اختیار وب سایت یا شرکتی قرار دهید که مثلا اگر کلمه ی لپ تاپ را سرچ زدند آگهی و تبلیغ من را هم نشان بده ولی اینکه شما در رتبه بندی گوگل در چه جایگاهی قرار بگیرید بستگی به کیفیت کلمه کلیدی و میزان هزینه و تعرفه هایی که خریده اید دارد.

به نوعی وقتی کلمه کلیدی که توسط کاربر جستجو شود گوگل از میان شرکت های پیشنهاد دهنده از هرکدام یک کلمه رو دریافت و به هر کس که در مزایده برنده شود جایگاه بهتری را می دهد.

هزینه ی کمپین تبلیغات گوگل

با ذکر این جمله که هرکه بامش بیش برفش بیشتر به سراغ این قسمت می رویم.

دلایل و عوامل متعددی در میزان هزینه ای که قرار هست برای ادوردز بکنید وجود دارد مانند تعداد کلمات کلیدی یا تعداد ورودی کاربر و همچنین بودجه ی شما ، ولی ما در سلکتک با پلن های متنوع و رعایت حال کاربران عزیز سعی کرده ایم از کم ترین تا بیشترین تعرفه ها رو دراختیار شما قرار دهیم که در ادامه به معرفی تمام پلن ها میپردازیم.

هزینه ی کمپین تبلیغات گوگل

بهترین راه سفارش تبلیغات گوگل ادز

بهترین راه سفارش تبلیغات گوگل ادز

شما در هر صنعتی که مشغول به کار باشید تبلیغات از مهم ترین استراتژی های بازاریابی و جذب کاربر است، اما بهترین نوع تبلیغات برای کسب‌کار و سایت شما چیست؟

مطمعناً تبلیغات گوگل از بارزترین استراتژی های بازاریابی است و در بازاریابی آنلاین کلیک های بیشتر بازدیدکنندگان منجر به جذب مشتریان بیشتری برای تجارت شما میشود که میتواند این امر خیلی سریع اتفاق بیفتد .

برای انتخاب بهترین راه سفارش تبلیغ گوگل باید پارامترهای زیادی را در سایت مورد نظر خود بررسی کنید. داشتن متخصصان با تجربه برای ایجاد کمپین بهینه به منظور دریافت بهترین بازخورد با کمترین هزینه از مهم ترین ویژگی ها است که شما باید آن‌را بررسی کنید.

مشاوران سلکتک همواره در کنار شما هستند تا تمامی جزئیات کمپپین تبلیغات در گوگل، خرید تبلیغ در گوگل و میزان هزینه و پلن های مناسب شما را در اختیارتان قرار دهند و شما را راهنمایی کنند.


چرا سلکتک ؟

استفاده از مجرب ترین متخصصان برای خرید تبلیغ ادوردز

امکان استفاده از تبلیغات کلیکی یا روزانه

استفاده از بازه زمانی متناسب با انتخاب کاربر جهت ادز

پشتیبانی و در دسترس بودن همه جانبه برای کاربر

قرار دادن حالت بهینه برای هزینه ی کلمات

مشاوره رایگان جهت انتخاب کلمه کلیدی و کلمات مرتبط با آن

نظارت و بررسی همه جانبه از نحوه ی کار و بازدهی ادوردز

گزارش های روزانه و هفتگی به کاربران از روند پیشرفت کار

استفاده ازپلن های متنوع و کاربردی

پشتیبانی صفر تا صد تا رسیدن به نتیجه ی دلخواه

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

رعایت سئو مطلب در لینکدین توسط ابزارهای جدید

نحوه بهینه سازی article در لینکدین خود را با ابزارهای جدید سئو، گزینه های نمایش محتوا و ویژگی های خبرنامه را در این مقاله می خوانید

2024-05-26 12:39:08

سئو و بهینه سازی

گوگل ابزار "تأیید درآمد ناخالص" را در پلتفرم تبلیغاتی گسترش می دهد

گوگل ابزار Confirming Gross Revenue با هدف افزایش اعتماد، کاهش نگرانی‌ها در مورد هزینه‌ و دادن کنترل به تبلیغ‌کنندگان، ارائه می دهد

2024-05-22 11:35:40

تبلیغات گوگل

متاورس و تاثیر آن بر کسب و کارها

اگرچه زیرساخت متاورس هنوز در حال بهبود است ولی شما به عنوان بازاریاب باید آگاه باشند که آینده ی متاورس چگونه خواهد بود؟

2024-05-18 12:40:24

دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول کاربران

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

خیر، بدلیل تحریم های ایران که در گوگل ایجاد شده است امکان این امر وجود ندارد و فقط بر روی دامنه های بین المللی این امر امکان پذیر است.

با توجه به یک سری عوامل همچون میزان هزینه و رقابت برای کلمه کلیدی مورد نظر ,میزان تناسب و... در 2 جای صفحه قابل نمایش می باشد, در بالا و پایین صفحه.

خیر هرتعداد کلمات کلیدی که مد نظر شما باشد برای تبلیغات استفاده می شود ولی کیفیت و فاکتورهای لازم برای به هدر نرفتن هزینه ای که می کنید خیلی مهم است .

شما لیستی از کلمات کلیدی مد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا ما با تحقیق نتیجه ی نهایی را به شما بدهیم.

هر بار که کاربری تبلیغات شما رو کلیک کرده هزینه ای از شما کسر می شود این فرایند را CPC گویند.

تعداد روزهای نمایش آگهی های شما به نظر شما مربوط است. ما در پلن هایی که معرفی کرده ایم این امکان را به شما داده ایم که باتوجه به میزان هزینه ای که می کنید تعداد روزهای نمایش تبلیغات متفاوتی دراختیار داشته باشید.

وقتی شما سفارش خود را بدهید ما تبلیغات را به گوگل معرفی می کنیم و گوگل کیفیت تبلیغ را بررسی می کند سپس هزینه ی کلیک ها مشخص و تبلیغ نمایش داده می شود .

انجام این پروسه حدودا 24 ساعت زمان می برد.

بله هر زمان که شما بخواهید می توانید کلمات جدید و مناسب تر جایگزین کنید یا کلمات خود را ویرایش کنید.

بله شما می توانید بازه زمانی های مشخصی را در طی 24 ساعت برای نمایش تبلیغات خود انتخاب کنید. همچنین روزهایی که این تبلیغات فعال باشد و یا نه در اختیار خود شماست.

کارشناسان تیم سلکتک همواره با پشتیبانی کامل و گزارش مستمر شما رو از اتمام شارژ و دیگر مسائل آگاه می سازند.