ابزار سئو سلکتک

با توجه به ابزارسئو ارائه شده ،شما می توانید وب سایت خود را از نظر بهینه بودن مورد بررسی قرار دهید.

ابزار سئو سلکتک به منظور بررسی سئو سایت ایجاد شده تا خطاهای سئو داخلی سایت شما را مورد تحلیل قرار دهد و چکاپ سایت را به بهترین روش انجام دهید.

سرعت بالا

آنالیز سایت با سرعت بالا

بررسی متا (Meta)

بررسی متا‌های لازم برای سئو سایت

آنالیز ساختار

آنالیز ساختار برای موتور های جستجو

تحلیل سئو سایت

تحلیل شده براساس تجربه سئوکاران

ابزار سئو

ابزار سئو سلکتک یک ابزار تحلیل سایت می باشد که با توجه به متدهای روز سئو موارد سئو داخلی سایت شما را چک می کند.

با تحلیل و بررسی سایت خود می توانید مواردی که در سئو داخلی باید رعایت کنید و یا مشکلاتی که می توانید رفع کنید به شما نمایش داده می شوند.

در دنیای وب ابزارهای سئو و بررسی سایت زیادی موجود هست، اما ابزار سئو سلکتک با توجه به این نکته که کدام موارد منسوخ شده و یا کدام موارد مهم که در دیگر ابزارهای ذکر نشده پیش رفته است.

تیم سلکتک سعی داشته موارد مهم در سئو داخلی را لحاظ کرده و مشکلات موجود در سایت شما را نمایش دهد.

ابزار سئو

بررسی آنلاین سئو داخلی سایت

پس از طراحی سایت باید کلمات کلیدی و اهداف خود را مشخص کنید. با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر هر صفحه را بهینه سازی کنید. برای بهینه سازی و سئوداخلی وب سایت باید از ابزار بررسی سایت کمک بگیرید.

ابزارهایی مانند woorank ، ابزار آنالیز سئو سایت سلکتک ، Ahrefs و seositecheckup ازجمله مواردی هستند که یک بخش بررسی سئو سایت رایگان دارند و شما می‌توانید ابتدا به صورت رایگان سایت را بررسی و تحلیل کنید.

به کمک این ابزارها و قابلیت های مختلف آنها کلمات کلیدی خود را گسترش دهید، مشکلات صفحات را پیدا کنید و هر صفحه را به صورت جداگانه برای کلمات مهم بهینه سازی کنید.

همچنین جایگاه وبسایت را با کلمات کلیدی رصد کنید تا در طول زمان تغییر جایگاه را متناسب با فعالیت هایی که انجام می‌دهید، بسنجید.

سئو یک امر حیاتی و همیشگی برای رشد و ادامه کسب و کارهای آنلاین است و شما باید همیشه سئو صفحات را با ابزارهای آنالیز سئو سایت بسنجید و از آن غافل نشوید.

پس از تکمیل سئوداخلی، باید به سراغ سئوخارجی بروید. میخواهیم در ادامه به عوامل تاثیرگذار برروی هزینه های این بخش را بررسی کنیم.

بررسی آنلاین سئو داخلی سایت
بررسی سئو سایت

بررسی سئو سایت

همانطور که می دانید در حالت کلی سئوسایت به دو بخش سئو داخلی و سئوخارجی تقسیم می شود. از این رو شما باید بدانید هر ابزار بررسی سئو چه قابلیت هایی دارد.

بررسی سئو سایت از جنبه های مختلفی می تواند ظاهر شود. این ابزار ما در ابتدا در قالب چکاپ سایت در زمینه مشکلات داخلی سایت می باشد، و پلن های اختصاصی ما دارای ویژگی های بیشتری است.

چکاپ سایت باید به نحوی باشد که مشکلات صفحه را به کاربر نمایش دهد و برای برطرف کردن آن راهنمایی کند.

اگر وقت و زمان بررسی سایت خود ندارید کافی است در پنل کاربری ما عضو شوید و با تکمیل کردن فرم درخواست سئو به صورت رایگان ،سایت شما مورد بررسی توسط متخصص سئو قرار گرفته و به شما اعلام برنامه کاری و هزینه سئو می کنند.

بررسی به روزترین نکات در آنالیز سئو سایت

گوگل مدام در حال آپدیت است و ملاک ها آن برای سئو سایت تغییر می کند، پس باید آنالیز سئو سایت به گونه ای باشد که با متدهای منسوخ شده شما را به اشتباه نیندازد و یا ملاک های به روز سئو را در خود جای داده باشد.

انالیزسئو سایت سلکتک با توجه به مسائل روز سئو و گوگل طراحی و برنامه نویسی شده است و همانطور که نکات سئو را در سایت خود رعایت می کنیم، آن ها را در ابزارسئو خود نیز گنجانده ایم.

برای مثال متا تگ کیورد و یا همان متا کیورد از نظر گوگل منسوخ شده است، اما متاسفانه بیشتر ابزارهای سئو قرار ندادن آن را یک امتیاز منفی برای سئوی داخلی سایت در نظر می گیرند و می توان با همین نکته ساده پی برد که به چه ابزاری می توان بهتر اعتماد کرد.

در حال بررسی

آموزش استفاده از ابزار آنالیز سئو سایت

خدمات ابزارسئو سلکتک

قابلیت پلان سئو (ماهانه)

پلان پایه 1

80,000 تومان

پلان پایه 2

120,000 تومان

پلان اقتصادی

300,000 تومان

پلان حرفه‌ای 1

550,000 تومان

پلان حرفه‌ای 2

800,000 تومان

پلان حرفه‌ای 3

1,200,000 تومان

سهمیه روزانه بررسی جایگاه کلمه کلیدی 30 50 150 200 300 400
سهمیه روزانه تحلیل صفحات 20 50 100 150 250 400
سهمیه روزانه ابزار واژه گستر 20 40 80 100 200 400
سهیه بررسی سایت توسط سئوکار سلکتک در ماه 1 1 2 4 5 6
ابزار ساخت اسکیما
بررسی اسکیما صفحه
ابزار ساخت کد GEO
بررسی تگ های محتوایی صفحه
بررسی لینک های صفحه
بررسی متاهای لازم صفحه
بررسی کنونیکال صفحه
بررسی پارامترهای مهم سئو در سایت
تحلیل Robots.txt
بررسی نقشه سایت
بررسی ساختار HTML
یافتن لینک های شکسته سایت
سفارش دهید

سایت چکاپ سلکتک

در سایت چکاپ قرار داده شده در این صفحه می توانید موارد رعایت شده و مشکلات سئوداخلی صفحه اصلی خود را مشاهده کنید.

در صورتی که نیاز دارید دیگر صفحات سایت خود را انالیز، تحلیل و بررسی کنید باید یکی از پلن های ابزارسئوی سایت را خریداری کنید.

به غیر از قابلیت های مشاهده شده در این صفحه، قابلیت ها و ویژگی های خاص و مفید دیگری هم در پلن های ابزار سئوی خود ارائه می کنیم که نسبت به هر پلان آن را ذکر کرده ایم.

همچنین متخصصان ما می توانند در صورت نیاز شما امر سئو داخلی سایت برای شما انجام دهند، فقط کافی است فرم سئو را پرکنید تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

 سایت چکاپ سلکتک

بررسی سایت اولین گام برای شروع سئو

اولین رکن برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چیست؟

آیا بررسی سایت با متدهای منسوخ شده و یا بی اهمیت سودی برای سایت شما دارد؟

ارائه‌ی اطلاعات بی تاثیر، مانند 10 عنوان لینک های صفحه اول چه سودی برایتان دارد؟

آیا با کپی برداری از آن ها می توانید ساختار سایت خود را به بهترین شکل بهینه کنید؟

شما باید همیشه برای کاربران فعالیت داشته باشید و سایت خود را باچنین دیدگاهی برای موتورهای جستجو بهینه کنید. کپی کردن از دیگران باعث می شود گوگل به سایت شما اهمیت ویژه ندهد.

همیشه تلاش کنید بهترین نسخه از خودتان باشید!

پس سایت خود را با توجه به علمی که در رابطه با زمینه فعالیت و کسب و کار خود دارید، و با رعایت اصول سئو بهینه سازی کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ابزار سئو سایت
بهینه سازی سایت برای گوگل

بهینه سازی سایت برای گوگل

برای بهینه سازی سایت، ابتدا باید اصول را فراگرفته باشید. پس اگر در زمینه‌ی سئو علمی ندارید، کاری انجام ندهید. در صورتی که نسنجیده و نا درست عملی انجام دهید شاید باعث مشکلاتی در سایت شوید که با ماه ها تلاش و هزینه کردن مبالغ بالا هم نتوان آنها را رفع نمود.

شما با بررسی و تحلیل سایت می توانید مشکلات آن را تا حدودی پیدا کنید، اما رفع کردن آن نیازمند به متخصص و علم سئو است.

امروزه آنالیز سایت با ابزارهای زیادی قابل انجام می باشد، اما باید ابزاری را انتخاب کنید که پارامترهای مهم و به روز سئو را به شما نمایش می دهد.

با چکاپ سایت سلکتک می توانید سئوی داخلی سایت خود را تحلیل کنید و با رفع خطاها و بهینه سازی سایت برای گوگل بهترین بازخورد را برای آن دریافت کنید.


آموزش استفاده ابزار بررسی سئو سایت

آموزش استفاده ابزار بررسی سئو سایت

اگر تا الان به اهمیت سئو و بهینه سازی سایت پی بردید و از مزیت بهبود جایگاه سایت در گوگل با خبر هستید، حال با ما همراه باشید تا نحوه سفارش ابزار بررسی سئو سلکتک را برای شما بگوییم.

پس از ثبت نام درپنل کاربری و انتخاب پلن موردنظر نسبت به سایت خود، حال وارد قسمت پلن و داشبورد ابزار سئو می‌شوید.

برای شروع کار کلمات کلیدی مهم را به بخش بررسی جایگاه کلمات کلیدی اضافه کرده و پس از آن آدرس صفحاتی که میخواهید سئوداخلی آن را بررسی کنید وارد کنید.

با استفاده از دیگر ابزارهای سئو سلکتک که هرکدام برای قسمت خاصی از سئو و بهینه سازی داخلی تعبیه شده اند، به رشد سایت خود قدرت بیشتری می‌دهید.

در ادامه بیشتر به ترفندهای استفاده ابزار سئو داخلی میپردازیم، همچنین اگر سوالی داشتید از طریق اپراتورهای ما برای رفع آن اقدام کنید.

مزیت استفاده از ابزار چک کردن سئو

برای ایجاد استراتژی مناسب برای بهبود جایگاه سایت، باید نکات مثبت و نقاط ضعف سایت را مشخص کنید. بررسی نقاط ضعف و قدرت رقبا نیز دارای اهمیت است.

اما چگونه می‌توان تمامی موارد تاثیرگذار بر بهینه سازی سایت را بررسی کرد؟ چگونه باید مسیر رسیدن به موفقیت و کسب جایگاه برتر در گوگل را تعیین کرد؟ چه کارهایی برای رشد سئو موثر است؟

برای بررسی تمامی این موارد نیاز به یک سایت آنالیز سئو جامع دارید تا بتواند شمارا در این مسیر یاری کند.

ما با ارائه تست سئو سایت رایگان و ابزارهای کاربردی برای بهبود جایگاه سایت در گوگل، همراه شما سئوکارها در مسیر رسیدن به صدر نتایج جستجو هستیم.

نکات مهم در استفاده ابزار آنالیز سئو

4 بخش پایانی ابزار تحلیل سئو (بررسی سایت مپ، صفحه 404 ، ssl سایت و فایل روبوت) مربوط به بررسی کلی سایت است که برروی هرکدام کلیک کنید، بخش مربوطه را بررسی و به شما اعلام می دارد که آیا مشکلی دارد یا خیر!

در قسمت کلمات بایگانی شده تعداد محدودی از کلمات کلیدی که به اشتباه وارد کرده اید و یا دیگر نیازی به نمایش رتبه آنها ندارید را در این بخش نگهداری کنید. دقت داشته باشید که تعداد محدودی از عبارات کلیدی را قادرید بایگانی کنید، پس در واردکردن کلمات کلیدی دقت داشته باشید.

به ازای هر بررسی جایگاه کلمات در گوگل و پس از ارسال کلمه برای ربات های ما، یکی از سهمیه شما کسر خواهد شد. اگر قصد دارید برای فردا جایگاه کلمه ای داده نشود و از سهمیه شما کسر نشود، همین امروز باید آن را بایگانی کنید تا از سهمیه نمایش رتبه کلمه کلیدی شما کسر نشود.

با استفاده از ابزار ساخت اسکیما سلکتک برای تمامی صفحات و با توجه به موضوع و نوع آنها اقدام به ساخت استراکچر دیتا مناسب کنید تا صفحات سایت را گوگل بهتر شناسایی کند.

نکات مهم در استفاده ابزار آنالیز سئو

ترفندهای استفاده از ابزار آنالیز سایت

ترفندهای استفاده از ابزار آنالیز سایت

ابزار واژه گستر یک قابلیت بشدت مفید است که با استفاده از آن می‌توانید ایده های جدید و جالب تر برای تولید محتوا و عبارت های کلیدی خود پیدا کنید.

شاید در برخی از ابزار های رایگان سئو این قابلیت ها دیده شود، ولی ما به صورت تخصصی برروی هر کدام از ویژگی ها حتی تست سئو سایت رایگان که در این صفحه است کار کرده ایم و کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند و برای رفع شدن خطاهای سایت به شما کمک می کنند.

بررسی سایت در موز و یا بررسی سایت در سمراش ویژگی های جذابی را در اختیار شما میگذارد، اما نباید فراموش کنید که این سایت ها برای ایرانی ها فیلتر هستند و کارکردن و گرفتن پلن های آنها سختی های خودش را دارد. بررسی سایت در الکسا نیز دیگر با توجه به پایان کار الکسا دیگر مقدور نیست و شما باید بدنبال یک ابزار قدرتمند باشید که جایگزین آنها شود. ابزار بررسی سئو داخلی سایت سلکتک می‌تواند با ویژگی های منحصر بفرد خود شمارا در بهینه سازی سایت یاری برساند.

ویژگی های مهم یک ابزار خوب بررسی وضعیت سئو سایت چیست؟

بررسی وضعیت سئو یکی از مهم ترین کارهایی است که مدیر سئو همیشه باید زیر نظر داشته باشد و همچنین به صورت دوره ای آن را چک کند.

رفع برخی مشکلات نیازمند داشتن تخصص و علم سئو است و در صورتی که تجربه کافی را ندارید بهتر است این فعالیت را به متخصصین سئو بسپارید.

بهترین ویژگی یک ابزار سئو داخلی می‌تواند داشته باشد این است که نسبت به ابزارهای خارجی، دسترسی آن برای کاربران ایرانی آزاد است و پلن های آن را براحتی بتوانید تهیه کنید.

همچنین موتور بررسی آنلاین سئو ما یک بخش رایگان برای بررسی سئو داخلی سایت شما دارد.

از مهم ترین قابلیت های ابزار بررسی وضعیت سئو می توان به بررسی جایگاه کلمات کلیدی، تحلیل و آنالیز سئو داخلی صفحات به صورت کامل و با توجه به پارامترهای روز سئو، ابزار ساخت اسکیما برای صفحات نسبت به نوع و محتوای صفحه، ابزار واژه گستر و ویژگی های کاربردی دیگر که برای انجام سئو داخلی سایت نیاز دارید، اشاره کرد.


همچنین داخل سایت ما می توانید با پر کردن فرم درخواست سئو قبل از خرید از مشاوره رایگان متخصصان سئو بهره ببرید.

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

آیا سرچ کنسول گوگل یک عامل رتبه بندی است؟

استفاده از سرچ کنسول گوگل مطمئناً به بازاریابان با کمک به درک عملکرد سایت و شناسایی مشکلات کمک میکند، اما آیا نصب آن یک عامل رتبه بندی است؟

2024-06-24 11:15:37

سئو و بهینه سازی

زمان لازم برای خارج شدن جریمه الگوریتمی گوگل

در این مطلب از بلاگ سلکتک به صورت دقیق بررسی می‌کنیم که چقدر طول می کشد تا از پنالتی الگوریتمی گوگل خارج شویم؟

2024-06-12 11:06:24

سئو و بهینه سازی

جاوا اسکریپت را به زیر بخش Head منتقل کنید

برای اطمینان از اینکه خزنده های موتورجستجو می توانند وبسایت شما را کراول کنند بهتر است جاوا اسکریپت را به زیر بخش Head منتقل کنید

2024-06-09 15:34:10

سئو و بهینه سازی

سوالات متداول کاربران همرا با پاسخ

ابزار سئوی سایت به یک موتور آنالیز سایت می گویند که سایت شما را از لحاظ پارامترهای مختلف آنالیز و بررسی می کند و خطاها و اصول رعایت شده داخل سایت را به شما اطلاع می دهند.

سئوی سایت مهم ترین فاکتور یک سایت برای رشد کسب و کار آنلاین است. ابزارسئوی سلکتک به منظور بررسی سئو سایت برای چک کردن جدیدترین پارامترها به منظور بهبود جایگاه سایت در گوگل ایجاد شده است.

خیر، سئو وابسته به چند پارامتر ثابت نیست. پارامترهای موثر در بهبود سئو فراوان هستند و ما تعداد از پارامترهای قابل ردیابی سئو سایت را برای شما آنالیز می کنیم، اما به هر حال رعایت کردن تمام پارامترها و گزینه های گفته شده در ابزار سئو سلکتک به بهبود سئوی سایت کمک زیادی می کند.

با توجه به عملکرد واضح ابزار سنجش سئو بررسی وضعیت سئو سایت شما براحتی به بررسی آنلاین سئو می پردازید. مشکلات به صفحه کاملا مشخص به شما نمایش داده می‌شود و در صورت وجود هرگونه سوال با یک جستجوی ساده و یا سوال از اپراتورهای ما، به پاسخ سوال خود برسید.

با قرار دادن آدرس صفحات سایت، موتور ابزار بررسی سئو سایت کدهای داخل صفحه را بررسی و در صورت کمبود پارامتری، به شما اعلام خطا می کند. همچنین به کمک ابزار بررسی ساختار HTML به بررسی سئو قالب و ساختار کد صفحات یپردازید و خطاهای نشان داده شده را رفع کنید.

برای انجام هر کاری باید علم و تخصص آن را داشت. اگر علم سئو داشته باشید ما در ابزار تحلیل سئو به شما کمک می کنیم که وبسایت خود را بهینه سازی کنید. اما اگر تخصص انجام آن را ندارید، می توانید پروژه سئو داخلی سایت را به متخصصین سئو سلکتک بسپارید.

همانطور که می‌دانید، هر سرویس دهنده ای قابلیت ها و ویژگی ها خاص خودش را دارد. از طرفی، سایت هایی مانند موز و alexa و حتی بررسی سایت در سمراش (semrush) برای ایران فیلتر و دسترسی به آنها سخت است. ما در ابزار تحلیل سئو سلکتک تلاش کرده ایم که بهترین بازخورد را به مشتریان خود دهیم تا بتوانند سئو و بهینه سازی وبسایت را به بهترین شکل انجام دهند.

به صورت کلی سایت های زیادی برای انالیز سئو سایت وجود دارند، اما باید شما بدنبال سایتی باشید که پارامترهای روز سئو و بهینه سازی را در سایت شما بررسی کند. سلکتک با بررسی جدیدترین پارامترها سئو، بهترین کمک برای شما می باشد.

به علت اینکه بررسی جایگاه کلمات کلیدی با آی پی ایران انجام می گیرد ممکن است رتبه و جایگاه بدست آمده با دیگر کشور ها متفاوت باشد. بدین ترتیب رتبه کلمات کلیدی سایت در ایران به شما اعلام می‌گردد.

خیر، ما فقط سایت را بررسی می‌کنیم و هیچ فعالیتی داخل سایت شما انجام نمی‌دهیم. با توجه به چکاپ سایت توسط ما و نشان دادن مشکلات سئو داخلی با یک جستجوی ساده می توانید به نوع خطای نشان داده شده پی ببرید.

در ابزار بررسی سایت که در این صفحه قرار داده شده است می‌توانید صفحه اصلی سایت را به صورت رایگان انالیز و بررسی کنید. از این رو ابزار آنالیز سایت ما جزو ابزار های رایگان سئو محسوب می شود، اما برای استفاده دیگر قابلیت ها باید پلن خریداری کنید.