افزایش ترافیک با آی پی خارج از طریق سیستم سلکتک

سیستم افزایش ترافیک با آی پی خارج سلکتک با دارا بودن آی پی های معتبر برای سیستم آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل قابل مشاهده و کاربردی می باشند .

با توجه به آنالیزی که از سئو سایت خود دارید و نیاز وب سایت و صفحات آن اقدام به خرید بازدید با آی پی خارج کنید و تمام بازدیدکننده ها را از طریق گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید .

خرید بازدید با آی پی خارج سلکتک

افزایش بازدید با آی پی خارج و خرید بازدید با آی پی خارج از محبوب ترین خدمات ما در زمینه ی افزایش بازدید سایت با آی پی خارج در سلکتک می باشد.

گاهی شما نیاز دارید برای صفحه جدیدی که در سایت ایجاد کرده اید اقدام به خرید آی پی خارج برای سایت کنید ، که در این صورت می توانید از طریق سیستم ما این کار را انجام دهید.

خرید بازدید با آی پی خارج سلکتک

داشتن بازدیدکننده از کشورهای مختلف

امروزه کسب و کارهای آنلاین محدود به یک مکان نیست و ممکن است خارج از کشور خود، بازدیدکننده و مشتری داشته باشید. در نتیجه داشتن ترافیک با آی پی های کشورهای مختلف نمایش دهنده این موضوع است که سایت شما ورودی از مناطق مختلف دارد.

1. فعالیت در شبکه های اجتماعی و خرید ترافیک خارجی از بهترین تکنیک ها به حساب هستند. شبکه های اجتماعی کاربرانی از سراسر دنیا دارد با فعالیت در آنها این امکان را به شما می‌دهد که جذب سایت شما شوند.

2. خرید بازدید کننده خارجی از سیستم های افزایش ترافیک مانند سلکتک برای بهبود جایگاه سایت با آی پی های خارجی موثر هستند. که با ساخت پلن های اختصاصی بازدید اقدام به افزایش ورودی سایت خود کنید.


خرید بازدید خارج برای سایت از سلکتک

خرید بازدید خارج برای سایت از سلکتک

همانطور که می دانید افزایش ترافیک برای سئو و بهینه سازی و بهبود جایگاه سایت در گوگل یکی از پارامترهای مهم به حساب می آید. حال اگر قصد خرید ترافیک با آی پی خارج داشته باشید، باید برای برطرف کردن این نیاز مهم سایت، از سایتی که IP با کیفیت ارائه می کند خدمت بگیرید.

در صورتی که شما بخواهید پکیج افزایش بازدید با IP خارج در سایت های خارجی ایجاد کنید، باید هزینه های زیادی پرداخت کنید. بدین ترتیب با توجه به شرایط و مشکلات پرداخت ارزی، خرید بازدید خارج برای سایت را با مشکل مواجه می کند.

به دست آوردن بهترین نتیجه از طریق ایجاد ملاک های رضایت کاربر مانند کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر و غیره از جمله مواردی است که شما از طریق استفاده از خدمت خرید بازدید خارج و خرید آی پی خارج در سلکتک در اختیار خواهید داشت و قادر خواهید بود از سراسر کشورهای معتبر در پنج قاره جهان، ترافیک واقعی دریافت کنید.

سلکتک برای شما بستری را فراهم کرده تا با هزینه ی کمتر نسبت به دیگر سایت ها آیپی کشور مورد نظر خود را برای بازدید سایت و یا ورودی گوگل انتخاب کنید. بهتر است همین الان سفارش دهید و تعداد و رفتار بازدیدکنندگان را داخل آنالیتیکس حتما بررسی کنید.

آموزش سفارش بازدید خارجی و ورودی گوگل خارجی برای سایت

برای ثبت سفارشات خود باید ابتدا در پنل کاربری سامانه هوشمند سلکتک عضو شده باشید. برای خرید بازدید خارج برای سایت و یا خرید بازدید کننده خارجی سایت به بخش مربوطه مراجعه کنید. با ثبت سفارش مورد نظر و درحال انجام قرارگرفتن آن، می‌توانید آمار بازدیدکننده ها را از طریق آنالیتیکس و سرچ کنسول رصد کنید.

در فرم سفارش با پرکردن هرکدام از فیلدهای سفارش، ویژگی های متنوعی به هربازدید اضافه می‌کنید. همچنین میتوانید کشورهای موردنظر خود را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید در خرید ورودی گوگل خارجی باید با جستجوی کلمه کلیدی، سایت شما در 10 صفحه ابتدایی گوگل حضور داشته باشد و مسئولیت چک کردن این مساله با شماست.

سفارش دهید
آموزش سفارش بازدید خارجی و ورودی گوگل خارجی برای سایت

ویژگی های سیستم افزایش بازدید با آی پی خارج

ویژگی های سیستم افزایش بازدید با آی پی خارج

در زمان ثبت سفارش افزایش بازدید با IP خارج از کشور، امکانات متنوعی برای شخصی سازی پکیج خرید بازدید با آی پی خارج در اختیار شما قرار داده شده است.

به کمک آن ها، تنظیمات فراوانی را برای انجام بازدیدها به وجود بیاورید و سفارش را بر اساس نیازهای خود، شخصی سازی کنید.

توجه داشته باشید که بهترین بازخورد زمانی دریافت می‌شود که تمام پارامترهای سئو و بهینه سازی در سایت شما رعایت شده باشد. همچنین از داشتن یک استراتژی مناسب و روندی طبیعی برای افزایش بازدیدها غافل نشوید.

تعیین تعداد بازدید و آیپی

در پنل کاربری تعداد ورودی مورد نیاز را وارد کنید، با انتخاب تعداد بازدید مورد نیازتون یک پکیج ورودی از گوگل با آی پی خارجی در محدوده زمان مشخص و بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر برای هر آی پی

در فرم سفارش خرید بازدید سایت خارج میزان زمانی که نیاز دارید آی پی ها در سایت شما بمانند را در پنل کاربری سلکتک تعیین کنید. انتخاب زمانی در حدود 2 الی 4 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد صفحات برای هر بازدید

تعیین کنید که هر کاربر چند صفحه از سایت شما را بازدید نماید. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تعداد موردنیاز را مشخص کنید.

بازدید با آی پی های معتبر برای گوگل

تمامی آی پی ها و بازدیدکنندگان در ابزار افزایش ترافیک خارجی سلکتک برای گوگل معتبر هستند و شما از طریق آنالیتیکس (Google Analytics) و سرچ کنسول گوگل می توانید آنها را پیگیری و مشاهده کنید.

بهبود بانس ریت با تعیین تعداد زیرصفحه(Bounce Rate)

اگر قصد کاهش بانس ریت وب سایت خود را دارید می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند و با انتخاب بازدید از دیگر صفحات و سفارش دادن آنها می توانید به کاهش بانس ریت سایت خود کمک کنید.

کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید کرده است.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده پلتفرمی که از آن می خواهید ورودی بگیرید را هم انتخاب کنید. در پنل کاربری تنظیم کنید که ورودی ها از دسکتاپ و یا موبایل باشد. و در گوگل آنالیتیکس نسبت بازدیدهای انجام شده را در دستگاه های مختلف مشاهده ‌کنید.

مزیت افزایش بازدید خارجی

اگر شما کاربرانی خارجی و یا بازار هدف برای کاربران خارج از ایران دارید، ورودی های سایت شما فقط با آی پی ایران نیست و نیاز به افزایش بازدید خارجی دارید.

تبلیغات و استفاده از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو سایت مفید هستند، اما خرید ترافیک خارجی با رعایت پارامترهای مهم سئو، تاثیر بهتری دارد و مزیت افزایش بازدید خارجی از این طریق بیشتر خواهد بود.

شما باید در خرید آی پی خارج برای سایت بتوانید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در نتایج گوگل در کشور مورد نظر رشد داشته باشید. بدین ترتیب در هنگام استفاده از هرراهی در نظر داشته باشید که آی پی ها از کشور مورد نظر شما و از کیفیت لازم برخوردار هستند.

توجه داشته باشید که بهترین بازخورد زمانی دریافت می‌شود که تمام پارامترهای سئو و بهینه سازی در سایت شما رعایت شده باشد. همچنین از داشتن یک استراتژی مناسب و روندی طبیعی برای افزایش‌بازدیدها غافل نشوید.

بهبود سئو با افزایش بازدید خارجی

افزایش ترافیک در سایت ها، تاثیر زیادی بر بهبود جایگاه در نتایج گوگل دارد. از این رو کارهایی که موجب افزایش آن می‌شود را باید به صورت مستمر انجام دهید تا جایگاه مناسبی کسب کنید. افزایش بازدید کننده سایت از عوامل تاثیرگذار برروی سئو هست و باید با راه های افزایش آن آشنا باشید.

با توجه به نوع فعالیت و حتی کشورهای هدف خود باید بتوانید بازدید کننده خریداری کنید. به طور مثال اگر صاحب سایت چند زبانه هستید و یا نیاز به آی پی خارجی دارید باید بتوانید بازدیدهای متناسب با کشور مورد نظر را خریداری کنید.

خرید بازدید کننده خارجی سلکتک از پرطرفدارترین خدمات سیستم بازدید آن است که با تنظیمات کاملا شخصی سازی شده همچون زمان بازدید، تعداد زیرصفحه و حتی کشور مورد نظر کاربران اقدام به سفارش می‌کنند. با خرید بازدید کننده خارجی و افزایش تعداد آن، به بهبود سئو و جایگاه سایت در نتایج گوگل، در کشور مورد نظر کمک فراوانی می‌کنید.

بهبود سئو با افزایش بازدید خارجی

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

کشف مخاطب با ابزار سازنده مخاطب گوگل آنالیتیکس 4 برای ادز

کشف مخاطب در گوگل ادز با ابزار Audience Builder که در GA4 در دسترس است به درک بهتر چرخه مشتری کمک می کند

2024-06-19 16:34:33

تبلیغات گوگل

چگونه به مدیر شبکه اجتماعی تبدیل شویم؟

در این محتوا راهنمای کامل برای تبدیل شدن به مدیر شبکه های اجتماعی و 10 مهارت لازم برای بهترین مدیران شبکه اجتماعی را آورده ایم

2024-06-18 10:38:50

دیجیتال مارکتینگ

زمان لازم برای خارج شدن جریمه الگوریتمی گوگل

در این مطلب از بلاگ سلکتک به صورت دقیق بررسی می‌کنیم که چقدر طول می کشد تا از پنالتی الگوریتمی گوگل خارج شویم؟

2024-06-12 11:06:24

سئو و بهینه سازی

سوالات متداول در مورد افزایش بازدید سایت با آی پی خارج

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

اگر قصد افزایش ترافیک کلیدواژه خارجی با آی پی خارجی برای سایت خود را دارید، باید قبل از ثبت سفارش از حضور سایت خود در 10 صفحه ابتدایی گوگل در کشور انتخابی مطمئن شوید و پس از آن اقدام به خرید بازدید کننده خارجی سایت و خرید ترافیک کلیدواژه خارجی کنید.

شما در هنگام ثبت سفارش افزایش ترافیک کلیدواژه خارجی ، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه سفارش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

ترافیک و آی پی هایی که در این خدمت ارائه می شوند، از 5 قاره جهان بوده و بیشتر در کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی هستند. شما با انتخاب کشور مورد نظر می توانید پکیج افزایش بازدید خارجی خود را بسازید.

تمامی بازدیدها و آی پی ها در سیستم سلکتک توسط کاربران واقعی انجام میگیرد و آی پی آنها برای گوگل معتبر هستند. مکانیزم بازدید با آی پی های خارجی نیز به همین شکل بوده و کاملا اصولی این روند انجام می‌گیرد.

خیر. به دلیل هزینه بر بودن بالابردن ترافیک با آی پی خارج و خرید ورودی گوگل خارجی ، انجام آن‌ها به صورت رایگان مقدور نیست.

در پنل کاربری سلکتک و در بخش آمار، آمار ورودی هارا مشاهده کنید. همچنین از طریق سرچ کنسول و آنالیتیکس نیز آمارتعداد ورودی و IP کشورها را مشاهده کنید.

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 3000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. درنظر داشته باشید که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

با توجه به آن که بازدیدکنندگان و آی پی های ارائه شده در این خدمت در سراسر جهان قرار دارند، انجام بازدیدها نیز در طول 24 ساعت شبانه روز پخش خواهد بود و نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که سایت در چه ساعاتی بیشتر و چه ساعاتی کمتر بازدید می شود.

در صورتی که فاکتورهای سئوو بهینه سازی را در سایت خود رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز گزینه های مختلف مانند مدت زمان ماندگاری کاربر و امکان بازدید از زیر صفحه را تعیین کنید، بازدیدها به صورت واقعی موجب بهبود رتبه سایت شما شده و در صورت قطع شدن آن نیز ضرر خاصی متوجه سایت نخواهد شد.