افزایش ترافیک با آی پی خارج از طریق سیستم سلکتک

سیستم افزایش ترافیک با آی پی خارج سلکتک با دارا بودن آی پی های معتبر برای سیستم آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل قابل مشاهده و کاربردی می باشند .

با توجه به آنالیزی که از سئو سایت خود دارید و نیاز وب سایت و صفحات آن اقدام به خرید بازدید با آی پی خارج کنید و تمام بازدیدکننده ها را از طریق گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید .

خرید بازدید با آی پی خارج سلکتک

افزایش بازدید با آی پی خارج و خرید بازدید با آی پی خارج از محبوب ترین خدمات ما در زمینه ی افزایش بازدید سایت با آی پی خارج در سلکتک می باشد.

گاهی شما نیاز دارید برای صفحه جدیدی که در سایت ایجاد کرده اید اقدام به خرید آی پی خارج برای سایت کنید ، که در این صورت می توانید از طریق سیستم ما این کار را انجام دهید.

خرید بازدید با آی پی خارج سلکتک

خرید بازدید خارج برای سایت از سلکتک

خرید بازدید خارج برای سایت از سلکتک

همانطور که می دانید افزایش ترافیک برای سئو و بهینه سازی و بهبود جایگاه سایت در گوگل یکی از پارامترهای مهم به حساب می آید. حال اگر قصد خرید ترافیک با آی پی خارج داشته باشید، باید برای برطرف کردن این نیاز مهم سایت، از سایتی که IP با کیفیت ارائه می کند خدمت بگیرید.

در صورتی که شما بخواهید پکیج افزایش بازدید با IP خارج در سایت های خارجی ایجاد کنید، باید هزینه های زیادی پرداخت کنید. بدین ترتیب با توجه به شرایط و مشکلات پرداخت ارزی، خرید بازدید خارج برای سایت را با مشکل مواجه می کند.

به دست آوردن بهترین نتیجه از طریق ایجاد ملاک های رضایت کاربر مانند کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر و غیره از جمله مواردی است که شما از طریق استفاده از خدمت خرید بازدید خارج و خرید آی پی خارج در سلکتک در اختیار خواهید داشت و قادر خواهید بود از سراسر کشورهای معتبر در پنج قاره جهان، ترافیک واقعی دریافت کنید.

سلکتک برای شما بستری را فراهم کرده تا با هزینه ی کمتر نسبت به دیگر سایت ها آیپی کشور مورد نظر خود را برای بازدید سایت و یا ورودی گوگل انتخاب کنید. بهتر است همین الان سفارش دهید و تعداد و رفتار بازدیدکنندگان را داخل آنالیتیکس حتما بررسی کنید.

آموزش سفارش بازدید خارجی و ورودی گوگل خارجی برای سایت

برای ثبت سفارشات خود باید ابتدا در پنل کاربری سامانه هوشمند سلکتک عضو شده باشید. برای خرید بازدید خارج برای سایت و یا خرید بازدید کننده خارجی سایت به بخش مربوطه مراجعه کنید. با ثبت سفارش مورد نظر و درحال انجام قرارگرفتن آن، می‌توانید آمار بازدیدکننده ها را از طریق آنالیتیکس و سرچ کنسول رصد کنید.

در فرم سفارش با پرکردن هرکدام از فیلدهای سفارش، ویژگی های متنوعی به هربازدید اضافه می‌کنید. همچنین میتوانید کشورهای موردنظر خود را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید در خرید ورودی گوگل خارجی باید با جستجوی کلمه کلیدی، سایت شما در 10 صفحه ابتدایی گوگل حضور داشته باشد و مسئولیت چک کردن این مساله با شماست.

سفارش دهید
آموزش سفارش بازدید خارجی و ورودی گوگل خارجی برای سایت

ویژگی های سیستم افزایش بازدید با آی پی خارج

ویژگی های سیستم افزایش بازدید با آی پی خارج

در زمان ثبت سفارش افزایش بازدید با IP خارج از کشور، امکانات متنوعی برای شخصی سازی پکیج خرید بازدید با آی پی خارج در اختیار شما قرار داده شده است.

به کمک آن ها، تنظیمات فراوانی را برای انجام بازدیدها به وجود بیاورید و سفارش را بر اساس نیازهای خود، شخصی سازی کنید.

توجه داشته باشید که بهترین بازخورد زمانی دریافت می‌شود که تمام پارامترهای سئو و بهینه سازی در سایت شما رعایت شده باشد. همچنین از داشتن یک استراتژی مناسب و روندی طبیعی برای افزایش بازدیدها غافل نشوید.

تعیین تعداد بازدید و آیپی

در پنل کاربری تعداد ورودی مورد نیاز را وارد کنید، با انتخاب تعداد بازدید مورد نیازتون یک پکیج ورودی از گوگل با آی پی خارجی در محدوده زمان مشخص و بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر برای هر آی پی

در فرم سفارش خرید بازدید سایت خارج میزان زمانی که نیاز دارید آی پی ها در سایت شما بمانند را در پنل کاربری سلکتک تعیین کنید. انتخاب زمانی در حدود 2 الی 4 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد صفحات برای هر بازدید

تعیین کنید که هر کاربر چند صفحه از سایت شما را بازدید نماید. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تعداد موردنیاز را مشخص کنید.

بازدید با آی پی های معتبر برای گوگل

تمامی آی پی ها و بازدیدکنندگان در ابزار افزایش ترافیک خارجی سلکتک برای گوگل معتبر هستند و شما از طریق آنالیتیکس (Google Analytics) و سرچ کنسول گوگل می توانید آنها را پیگیری و مشاهده کنید.

بهبود بانس ریت با تعیین تعداد زیرصفحه(Bounce Rate)

اگر قصد کاهش بانس ریت وب سایت خود را دارید می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند و با انتخاب بازدید از دیگر صفحات و سفارش دادن آنها می توانید به کاهش بانس ریت سایت خود کمک کنید.

کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید کرده است.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده پلتفرمی که از آن می خواهید ورودی بگیرید را هم انتخاب کنید. در پنل کاربری تنظیم کنید که ورودی ها از دسکتاپ و یا موبایل باشد. و در گوگل آنالیتیکس نسبت بازدیدهای انجام شده را در دستگاه های مختلف مشاهده ‌کنید.

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

1
2
3
4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

برد کرامب ها و تاثیر آن بر سئو وبسایت

سئو و بهینه سازی

2023-10-03 11:43:15

برد کرامب ها و تاثیر آن بر سئو وبسایت

برد کرامب ها برای کاربران کاربردی است، اما آیا این بدان معناست که افزودن این اسکیما صفحه شما را به بالای نتایج جستجو هدایت می‌کند؟

مهمترین مسائلی که کسب و کارها باید در رابطه با لینکدین بدانند

متفرقه

2023-09-30 11:13:57

مهمترین مسائلی که کسب و کارها باید در رابطه با لینکدین بدانند

لینکدین مجموعه ای به روز شده از اطلاعات در مورد وضعیت شبکه اجتماعی در سال 2023 دررابطه با آمارهای مربوطه برای بازاریابان و تبلیغ کنندگان را منتشر کرد.

هر چیزی که باید در رابطه با مدیریت شهرت آنلاین (ORM) بدانید

دیجیتال مارکتینگ

2023-09-25 11:04:18

هر چیزی که باید در رابطه با مدیریت شهرت آنلاین (ORM) بدانید

دلایل اهمیت مدیریت شهرت آنلاین (ORM) برای کسب و کار و ارتباط آن با سئو سایت موضوع این مقاله از بلاگ سلکتک است

سوالات متداول در مورد افزایش بازدید سایت با آی پی خارج

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

اگر قصد افزایش ترافیک کلیدواژه خارجی با آی پی خارجی برای سایت خود را دارید، باید قبل از ثبت سفارش از حضور سایت خود در 10 صفحه ابتدایی گوگل در کشور انتخابی مطمئن شوید و پس از آن اقدام به خرید بازدید کننده خارجی سایت و خرید ترافیک کلیدواژه خارجی کنید.

شما در هنگام ثبت سفارش افزایش ترافیک کلیدواژه خارجی ، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه سفارش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

ترافیک و آی پی هایی که در این خدمت ارائه می شوند، از 5 قاره جهان بوده و بیشتر در کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی هستند. شما با انتخاب کشور مورد نظر می توانید پکیج افزایش بازدید خارجی خود را بسازید.

تمامی بازدیدها و آی پی ها در سیستم سلکتک توسط کاربران واقعی انجام میگیرد و آی پی آنها برای گوگل معتبر هستند. مکانیزم بازدید با آی پی های خارجی نیز به همین شکل بوده و کاملا اصولی این روند انجام می‌گیرد.

خیر. به دلیل هزینه بر بودن بالابردن ترافیک با آی پی خارج و خرید ورودی گوگل خارجی ، انجام آن‌ها به صورت رایگان مقدور نیست.

در پنل کاربری سلکتک و در بخش آمار، آمار ورودی هارا مشاهده کنید. همچنین از طریق سرچ کنسول و آنالیتیکس نیز آمارتعداد ورودی و IP کشورها را مشاهده کنید.

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 3000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. درنظر داشته باشید که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

با توجه به آن که بازدیدکنندگان و آی پی های ارائه شده در این خدمت در سراسر جهان قرار دارند، انجام بازدیدها نیز در طول 24 ساعت شبانه روز پخش خواهد بود و نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که سایت در چه ساعاتی بیشتر و چه ساعاتی کمتر بازدید می شود.

در صورتی که فاکتورهای سئوو بهینه سازی را در سایت خود رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز گزینه های مختلف مانند مدت زمان ماندگاری کاربر و امکان بازدید از زیر صفحه را تعیین کنید، بازدیدها به صورت واقعی موجب بهبود رتبه سایت شما شده و در صورت قطع شدن آن نیز ضرر خاصی متوجه سایت نخواهد شد.