افزایش بازدید با منبع شبکه اجتماعی از طریق سیستم سلکتک

افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی یکی از راه هایی است که می‌تواند در بهبود سئو سایت شما موثر باشد. با داشتن یک استراتژی مناسب جهت افزایش بازدیدصفحات و با خرید بازدید سایت با منبع شبکه های اجتماعی از طریق سیستم سلکتک این راه برای شما هموار می‌گردد.

با افزایش ترافیک شبکه های اجتماعی یک گام بلند برای تقویت صفحه از لحاظ بازدید باکیفیت برمیدارید. ما با دارابودن آی پی های باکیفیت در این راه همراه شما هستیم.

آمار سفارشات داخل پنل کاربری سلکتک وجود دارد، همچنین تمامی منبع و تعداد ورودی هارا از طریق گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید .

خرید ترافیک از شبکه های اجتماعی سلکتک

خرید ترافیک از شبکه های اجتماعی سلکتک

خرید ترافیک سایت با منبع شبکه های اجتماعی یکی از محبوب ترین خدمات ما برای بهبود سئو و افزایش قدرت صفحه می باشد.

خدمت افزایش بازدید سایت از شبکه اجتماعی سلکتک یک ابزار کاملا مفید با امکانات فوق العاده ای است که در اختیار مدیران سایت ها قرار داده شده تا آن ها بتوانند، ترافیک هدفمند را از طریق شبکه اجتماعی های مختلف به صورت روزانه به سمت سایت خود ارسال کرده و تاثیر مثبت آن را در سئوی وبسایت خود مشاهده کنند.

ویژگی مهم دیگری که از طریق این خدمت در اختیار شما قرار گرفته، این است که می توانید تعیین کنید آی پی ها خارجی و یا ایرانی باشند. اگر شما سوشیال هایی مانند فیسبوک و یا تلگرام که در ایران فیلتر هستند را انتخاب کنید، باید گزینه آی پی خارجی را هم فعال کنید تا روند کار شما طبیعی باشد.

سفارش دهید

آموزش ایجاد سفارش خرید بازدید از شبکه های اجتماعی برای سایت

برای ثبت سفارشات خود باید ابتدا در پنل کاربری سامانه هوشمند سلکتک عضو شده باشید. ما بهترین روش‌ افزایش بازدید سایت از شبکه های اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهیم تا به سادگی این کار را انجام دهید.

برای خرید ترافیک با منبع شبکه های اجتماعی به بخش مربوطه مراجعه کنید. با ثبت سفارش مورد نظر و درحال انجام قرارگرفتن آنها، می‌توانید آمار بازدیدکننده ها را از طریق آنالیتیکس رصد کنید.

با انتخاب شبکه اجتماعی مورد نظر، تعیین می‌کنید که بازدیدها از چه منبعی وارد سایت شما شوند.

در فرم سفارش با پرکردن هرکدام از فیلدهای سفارش، ویژگی های متنوعی به هربازدید اضافه می‌کنید. همچنین مشخص کنید که چه تعداد کاربر و یا چه میزان زمان را در سایت حضور داشته باشد. همچنین طبق شبکه های اجتماعی انتخابی تصمیم می گیرید که IP خارجی و یا ایرانی برای شما ارسال شود.

آموزش ایجاد سفارش خرید بازدید از شبکه های اجتماعی برای سایت

با مشخص کردن زمان حضور کاربر در سایت پارامتر time on site را بهبود داده و با تعیین تعداد زیرصفحه، بانس ریت هر بازدید را کاهش می دهید.

ویژگی های سیستم افزایش بازدید از شبکه اجتماعی

ویژگی های سیستم افزایش بازدید از شبکه اجتماعی

قصد داریم نکات مهم برای افزایش ترافیک وب سایت با منبع شبکه اجتماعی و ویژگی های این سیستم محبوب را برای شما بگوییم.

اگر شما یک سئوکار و یا مدیروبسایتی هستید از تاثیرات بازدید با منبع شبکه اجتماعی در بهبود سئو سایت باخبر هستید.

با خرید ترافیک سایت با منبع شبکه های اجتماعی از سامانه هوشمند سلکتک به تقویت صفحات سایت خود کمک زیادی می‌کنید.

حالا به کمک قابلیت های متنوع ما، سفارش را بر اساس نیازهای خود شخصی سازی کنید. توجه داشته باشید که بهترین بازخورد زمانی دریافت می‌شود که تمام پارامترهای سئو و بهینه سازی در سایت شما رعایت شده باشد. همچنین از داشتن یک استراتژی مناسب و روندی طبیعی برای افزایش بازدیدها غافل نشوید. حال بهترین ویژگی های پکیج افزایش ترافیک سایت با منبع شبکه های اجتماعی را نام میبریم.

ویژگی های پکیج افزایش ترافیک با منبع ورودی شبکه های اجتماعی

تعیین تعداد بازدید و آیپی

در پنل کاربری می توانید تعداد ورودی مورد نیاز را وارد کنید ، با انتخاب تعداد بازدید مورد نیاز یک پکیج افزایش ترافیک شبکه های اجتماعی در محدوده زمان مشخص ساخته و سفارش خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر برای هر آی پی

در فرم سفارش میزان زمانی که نیاز دارید آی پی ها در سایت شما بمانند را تعیین کنید. انتخاب زمانی در حدود 2 الی 4 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد صفحات برای هر بازدید

تعیین کنید که هر کاربر چند صفحه از سایت شما را بازدید نماید. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تعداد موردنیاز را مشخص کنید.

بازدید با آی پی های معتبر برای گوگل

تمامی آی پی ها و بازدیدکنندگان در ابزار افزایش بازدید با منبع شبکه های اجتماعی سلکتک برای گوگل معتبر هستند و از طریق آنالیتیکس (Google Analytics) آنها را پیگیری و مشاهده کنید. همچنین منبع ورودی هارا نیز می توانید به صورت کامل مشاهده کنید.

تعیین ایرانی و یا خارجی بودن IP

در سیستم ما شما قادرید برحسب شبکه اجتماعی انتخاب شده تصمیم بگیرید که ورودی ها با آی پی ایرانی و یا خارجی باشند.

بهبود بانس ریت با تعیین تعداد زیرصفحه(Bounce Rate)

اگر قصد کاهش بانس ریت وب سایت خود را دارید می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند و به کاهش بانس ریت سایت خود کمک کنید.

کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید کرده است.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده پلتفرمی که از آن می خواهید ورودی بگیرید را هم انتخاب کنید. در پنل کاربری تنظیم کنید که ورودی ها از دسکتاپ و یا موبایل باشد. و در گوگل آنالیتیکس نسبت بازدیدهای انجام شده را در دستگاه های مختلف مشاهده ‌کنید.

تمامی موارد گفته شده را باید شما باتوجه به نیاز سایت و آنالیزی که از آن دارید اقدام به خرید و شخصی سازی پکیج کنید.

مزیت افزایش بازدید سایت با منبع شبکه های اجتماعی

در مبحث سئوسایت داشتن ورودی از سوشیال ها یک امر مهم و ضروری می‌باشد. منبع ورودی های مختلف و معتبر به قدرت هر بازدید اضافه می‌کند. در سیستم سلکتک شما قادر هستید این نوع بازدید باکیفیت را در قالب پکیج ها مختلف خریداری کرده و به رشد سئو کمک کنید.

ما با دارا بودن آی پی های معتبر نزد گوگل و تنظیمات و ویژگی های منحصربفرد برای هر بازدید، قادر هستیم بازدید هدفمند و با کیفیت را برای شما ارسال کنیم.

مدیران سایت ها ممکنه دلایل مختلفی برای استفاده از سیستم های بازدید دارند ، اما مسلما کیفیت بالای بازدید و درست عمل کردن طبق پلنی که برای سایت دارند از مهم ترین نکات می باشد .

ازجمله مهم ترین ویژگی هایی که با خرید بازدید با منبع شبکه های اجتماعی از سلکتک در اختیار شما قرار می گیرند لیست زیر است :

مزیت افزایش بازدید سایت با منبع شبکه های اجتماعی

انتخاب برترین شبکه اجتماعی‌های دنیا به انتخاب شما

تعیین تعداد بازدید و مدت زمان ماندگاری هر بازدید

انتخاب ایرانی یا خارجی بودن آی پی ها

امکان بازدید از دیگر صفحات سایت

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

رعایت سئو مطلب در لینکدین توسط ابزارهای جدید

نحوه بهینه سازی article در لینکدین خود را با ابزارهای جدید سئو، گزینه های نمایش محتوا و ویژگی های خبرنامه را در این مقاله می خوانید

2024-05-26 12:39:08

سئو و بهینه سازی

گوگل ابزار "تأیید درآمد ناخالص" را در پلتفرم تبلیغاتی گسترش می دهد

گوگل ابزار Confirming Gross Revenue با هدف افزایش اعتماد، کاهش نگرانی‌ها در مورد هزینه‌ و دادن کنترل به تبلیغ‌کنندگان، ارائه می دهد

2024-05-28 16:09:53

تبلیغات گوگل

متاورس و تاثیر آن بر کسب و کارها

اگرچه زیرساخت متاورس هنوز در حال بهبود است ولی شما به عنوان بازاریاب باید آگاه باشند که آینده ی متاورس چگونه خواهد بود؟

2024-05-18 12:40:24

دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

همانطور که میدانید، افزایش ترافیک با منبع شبکه های اجتماعی تاثیر خوبی برای سئو سایت دارد. سلکتک قادر است این افزایش بازدید با منبع شبکه های اجتماعی را برای شما انجام دهد.

ترافیک از شبکه های اجتماعی شامل بازدیدهایی کاملا هدفمند از شبکه اجتماعی‌هایی مانند اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و غیره هستند. برای مشاهده لیست سوشیال ها می توانید داخل پنل کاربری آنها را مشاهده کنید.

خیر، همانطور که می‌دانید افزایش بازدید یکی از پارامترهای سئو می باشد، همچنین شما در این روش، قادرهستید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد.

البته باید در نظر داشته باشید که با داشتن یک استراتژی مناسب روند کار و خرید بازدید شما کاملا طبیعی باشد و در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

خیر. به دلیل هزینه بر بودن بالابردن ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی و داشتن قابلیت هایی همچون انتخاب پلتفرم و یا مدت زمان ماندگاری بالا برای تاثیرگذاری بهتر و طبیعی تر بودن بازدیدها برای سایت انجام سفارشات به صورت رایگان مقدور نیست.

در پنل کاربری سلکتک و در قسمت خرید ترافیک از شبکه های اجتماعی می توانید لیست سفارشات خود را مدیریت کرده و با کلیک روی گزینه آمار، میزان ورودی سفارش خود را مشاهده کنند. همچنین تمامی بازدیدها در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس نیز قابل بررسی و رصد هستند.

با واردشدن به پنل کاربری و ثبت سفارش جدید در بخش مربوطه و با پرکردن فیلدهایی همچون تعداد IP و روز و همچنین قرار دادن لینک سایت و انتخاب سوشیال مورد نظر، می توانید اقدام به افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی کنید.

شما در هنگام ثبت سفارش پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی صفحه سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه کمپین شما افزایش پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد بازدیدکنندگان از سایت، برای افزایش بازدیدکننده سایت با آی پی ایران امکان انتخاب حداکثر 1000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.