افزایش بازدید از لینک رپورتاژ از طریق سیستم سلکتک

افزایش بازدید از رپورتاژ یکی از راه هایی است که می‌تواند تاثیر لینکسازی خارجی شما را به طور قابل توجه ای بالا ببرد. اگر قصد بهبود سئوسایت از طریق رپورتاژ را دارید، حتما از این مکمل برای بهبود روند سئو استفاده کنید.

با افزایش ورودی از طریق لینک داخل ریپورتاژ اعتبار مناسبی به صفحه خود منتقل کردید و پس از ورود کاربران به سایت اصلی شما، تمام آن اعتبار به سایت شما منتقل خواهد شد.

آمار سفارشات داخل پنل کاربری سلکتک وجود دارد، همچنین تمامی ورودی هارا از طریق گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید.

خرید بازدید رپورتاژ سلکتک

خرید بازدید رپورتاژ سلکتک

افزایش ترافیک از رپورتاژ از محبوب ترین خدمات ما برای بهبود سئو و افزایش قدرت صفحه رپورتاژ می باشد.

خدمت افزایش بازدید از رپورتاژ سلکتک یک ابزار کاملا مفید با امکانات فوق العاده ای است که در اختیار مدیران سایت ها قرار داده شده تا آن ها بتوانند، ترافیک هدفمند را از طریق رپورتاژ آگهی، به صورت روزانه به سمت سایت خود ارسال کرده و تاثیر مثبت آن را در سئوی سایت خود مشاهده کنند.

ویژگی مهم دیگری که از طریق این خدمت در اختیار شما قرار گرفته، بدین صورت است که می توانید تعیین کنید کاربران با کلیک روی لینک خاص به سایت شما وارد شوند.

اگر نیاز دارید برای صفحه رپورتاژ و خبر منتشر شده شما در دیگر سایتها، افزایش بازدید را داشته باشید، می توانید از طریق سیستم ما این کار را انجام دهید.

سفارش دهید

آموزش ایجاد سفارش ترافیک از رپورتاژ برای سایت

برای ثبت سفارشات خود باید ابتدا در پنل کاربری سامانه هوشمند سلکتک عضو شده باشید. ما بهترین روش‌ افزایش بازدید رپورتاژ را در اختیار شما قرار می دهیم تا به سادگی این کار را انجام دهید.

برای خرید ترافیک از رپورتاژ برای سایت و یا افزایش بازدید پست به بخش مربوطه مراجعه کنید. با ثبت سفارش مورد نظر و بعد از درحال انجام قرارگرفتن آن، می‌توانید آمار بازدیدکننده ها را از طریق آنالیتیکس رصد کنید.

در فرم سفارش با پرکردن هرکدام از فیلدهای سفارش، ویژگی های متنوعی به هربازدید اضافه می‌کنید. همچنین می توانید مشخص کنید که کاربر چه میزان زمان را در رپورتاژ حضور داشته باشد.

آموزش ایجاد سفارش ترافیک از رپورتاژ برای سایت

با مشخص کردن زمان حضور کاربر در سایت خود و یا تعیین تعداد زیرصفحه، بانس ریت هر بازدید را کاهش می دهید.

ویژگی های سیستم افزایش ترافیک رپورتاژ

ویژگی های سیستم افزایش ترافیک رپورتاژ

اگر به اهمیت و نقش رپورتاژ آگهی در افزایش ترافیک و بازدید کننده سایت و همچنین تاثیرات آن در بهبود سئو سایت پی برده باشید، می دانید که باید هرچه سریعتر گوگل متوجه این تبلیغات و رپورتاژ آگهی شما شود.

با سفارش و خرید ترافیک رپورتاژ از سامانه هوشمند سلکتک به تقویت صفحه آگهی خود کمک زیادی می‌کنید.می توانید به کمک قابلیت های متنوع ما سفارش را بر اساس نیازهای خود، شخصی سازی کنید.

توجه داشته باشید که بهترین بازخورد زمانی دریافت می‌شود که تمام پارامترهای سئو و بهینه سازی در سایت شما رعایت شده باشد. همچنین از داشتن یک استراتژی مناسب و روندی طبیعی برای افزایش بازدیدها غافل نشوید.

تعیین تعداد بازدید و آیپی

در پنل کاربری می توانید تعداد ورودی مورد نیاز را وارد کنید، با انتخاب تعداد بازدید مورد نیازتون یک پکیج بازدید رپورتاژ در محدوده زمان مشخص ثبت کنید و سفارش خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر برای هر آی پی

در فرم سفارش خرید بازدید از رپورتاژ میزان زمانی که نیاز دارید آی پی ها در سایت منتشرکننده ریپورتاژ و سایت شما بمانند را در پنل کاربری سلکتک تعیین کنید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 4 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد صفحات برای هر بازدید

تعیین کنید که هر کاربر چند صفحه از سایت شما را بازدید نماید. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تعداد موردنیاز را مشخص کنید.

بازدید با آی پی های معتبر برای گوگل

تمامی آی پی ها و بازدیدکنندگان در ابزار بازدید از رپورتاژ سلکتک برای گوگل معتبر هستند و از طریق آنالیتیکس(Google Analytics) می توانید آنها را پیگیری و مشاهده کنید.

بهبود بانس ریت با تعیین تعداد زیرصفحه(Bounce Rate)

اگر قصد کاهش بانس ریت وب سایت خود را دارید می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند و به کاهش بانس ریت سایت خود کمک کنید.

کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید کرده است.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده پلتفرمی که از آن می خواهید ورودی بگیرید را هم انتخاب کنید. در پنل کاربری می توانید تصمیم بگیرید که ورودی ها از دسکتاپ و یا موبایل باشد. در گوگل آنالیتیکس می توانید نسبت بازدیدهای دردستگاه‌های انجام شده را مشاهده کنید.

اهمیت افزایش بازدید رپورتاژ آگهی

قبل از اینکه به سراغ مشخص کردن اهمیت رپورتاژ بپردازیم، میخواهیم تعریفی کلی از آن را به شما بگوییم. رپورتاژ محتوایی است که شما آن را طراحی می‌کنید که لینک سایت شما در آن قرار گیرد و در سایت های مختلف با دسته بندی مورد نظر شما منتشر می‌شود.

این لینکسازی باعث می شود که رتبه لینکی که در محتوای رپورتاژ شما وجود دارد در گوگل رتبه های خوبی بگیرد.حال اگر بتوانید از ریپورتاژ بازدیدهدفمند و با کیفیت دریافت کنید می‌تواند تاثیر رپورتاژ را بیشتر کنید.

از این طریق اعتبار مناسبی به سایت خود انتقال می‌دهید و به رشد و بهبود سئووبهینه سازی سایت کمک فراوانی میکنید.

راه های مختلفی برای جذب ترافیک از طریق یک ریپورتاژ وجود دارد که برخی از آنها را برای شما در ادامه نام میبریم، اما راحتترین و باکیفیت ترین نوع ترافیک را میتوانید از سایت سلکتک خریداری کنید. راه های دیگر برای جذب ترافیک بیشتر از طریق رپورتاژ :

اهمیت افزایش بازدید رپورتاژ آگهی

داشتن عنوان کوتاه ولی کلیک خور

کنجکاو کردن کاربر از طریق عبارات جنجالی

ایجاد محتوای آموزشی و یا خبری

ایجاد عنوان های سوالی

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

کشف مخاطب با ابزار سازنده مخاطب گوگل آنالیتیکس 4 برای ادز

کشف مخاطب در گوگل ادز با ابزار Audience Builder که در GA4 در دسترس است به درک بهتر چرخه مشتری کمک می کند

2024-06-19 16:34:33

تبلیغات گوگل

چگونه به مدیر شبکه اجتماعی تبدیل شویم؟

در این محتوا راهنمای کامل برای تبدیل شدن به مدیر شبکه های اجتماعی و 10 مهارت لازم برای بهترین مدیران شبکه اجتماعی را آورده ایم

2024-06-18 10:38:50

دیجیتال مارکتینگ

زمان لازم برای خارج شدن جریمه الگوریتمی گوگل

در این مطلب از بلاگ سلکتک به صورت دقیق بررسی می‌کنیم که چقدر طول می کشد تا از پنالتی الگوریتمی گوگل خارج شویم؟

2024-06-12 11:06:24

سئو و بهینه سازی

سوالات متداول افزایش ترافیک از رپورتاژ

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

افزایش بازدید از رپورتاژ یکی از راه هایی است که می‌تواند تاثیر لینکسازی خارجی شما را به طور قابل توجه ای بالا ببرد. با افزایش ورودی از طریق لینک داخل ریپورتاژ اعتبار مناسبی به صفحه خود منتقل کردید و پس از ورود کاربران به سایت اصلی شما، تمام آن اعتبار به سایت شما منتقل خواهد شد.

خیر، همانطور که می‌دانید بازدید از صفحه ریپورتاژ در مرحله اول برای سایتی که رپورتاژ آگهی را انتشار داده اعمال می‌شود، پس هیچگاه برای سایت شما مشکل ساز نخواهد شد و اگر طبق اصول سئو و بهینه سازی پیش رفته باشید با کلیک روی رپورتاژ فقط اعتبار سایت منتشر کننده را بهتر به سایت شما انتقال می‌دهد.

خیر. به دلیل هزینه بر بودن بالابردن ترافیک سایت از طریق کلیک روی رپورتاژ و کلیک روی لینک خاص در ریپورتاژ، انجام آن‌ها به صورت رایگان مقدور نیست.

بله. سامانه هوشمند سلکتک از بهترین روش‌ های افزایش بازدید رپورتاژ استفاده می کند و تمام آی پی ها و بازدیدکنندگان ایرانی توسط مرورگرها و کامپیوترهای واقعی انجام می شوند و کاملا معتبر برای گوگل هستند.

در پنل کاربری سلکتک و در قسمت خرید بازدید رپورتاژ می توانید لیست سفارشات خود را مدیریت کرده و با کلیک روی گزینه آمار ، میزان ورودی سفارش خود را مشاهده کنند. همچنین تمامی بازدیدها در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس نیز قابل بررسی و رصد هستند.

با واردشدن به پنل کاربری و ثبت سفارش جدید در بخش مربوطه و با پرکردن فیلدهایی همچون تعداد IP و روز و همچنین قرار دادن لینک رپورتاژ آگهی و لینک سایت شما که داخل آن است، می توانید اقدام به خرید بازدید ریپورتاژ کنید.

شما در هنگام ثبت سفارش سفارش ترافیک از رپورتاژ، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی صفحه رپورتاژ و سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه کمپین شما افزایش پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد بازدیدکنندگان از سایت، برای افزایش بازدیدکننده سایت با آی پی ایران امکان انتخاب حداکثر 1000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.