افزایش ورودی گوگل ارگانیک سایت از طریق سیستم سلکتک

سیستم افزایش ورودی گوگل با دارا بودن آی پی های معتبر برای گوگل و با سرچ کلمه کلیدی در گوگل و کلیک برروی لینک سایت شما از جذاب ترین خدمات ما بشمار می رود.

با توجه به آنالیزی که از سئو وبسایت خود دارید و نیاز آن و صفحاتش اقدام به خرید ورودی گوگل کنید و تمام بازدید ها و کلیک ها را از طریق سرچ کنسول گوگل مشاهده کنید.


خرید ورودی گوگل سلکتک

خرید ورودی گوگل سلکتک

گاهی شما نیاز دارید برای صفحه جدیدی که در سایت ایجاد کرده اید و یا صفحاتی که مربوط به شما هستند و لینک آنها داخل گوگل می باشد اقدام به خرید ورودی گوگل کنید ، که در این صورت می توانید از طریق سیستم افزایش بازدید گوگل سلکتک این کار را انجام دهید.

همچنین شما میتوانید با تعیین کردن میزان کلیک از تعداد آی پی خریداری شده ، میزان CTR ورودی های خود را تنظیم کنید. تمامی این تنظیمات را داخل پنل کاربری و در فرم سفارش ورودی گوگل تعیین نمایید.

بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت طبیعی

هر متخصص سئو بدنبال راهکارهایی برای بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت طبیعی هست. بالا بردن رتبه سایت در گوگل مزیت های زیادی برای شما به همراه دارد اما اینکه چگونه بتوانید جایگاه سایت را به صورت طبیعی رشد دهید، اصلی ترین چالش شما بحساب می‌آید.

شما باید ابتدا به‌کمک ابزارهای بهبود سئو مانند semrush و سلکتک و Moz مشکلات سئو را پیدا و رفع کنید. سپس با افزایش کلیک گوگل و بالابردن کیفیت و تعداد بازدیدها نشان داد که شما درحال تبلیغ برند و بدست آوردن مشتریان بیشتری هستید. در نتیجه گوگل متوجه ربط کلمه کلیدی و برند کسب و کار شما خواهد شد و به مرور زمان سایت بازدید ارگانیک گوگل را بدست آورده و شمارا به موفقیت یک قدم نزدیک‌تر می‌کند.

افزایش ترافیک گوگل تضمینی

بدونه تردید افزایش ترافیک سایت از سمت موتورهای جستجو به سایت، یکی از مهم ترین پارامترها بشمار می‌آید. این بدین معناست که کاربران از بین تمامی نتایج حاضر در موتور جستجویی مانند گوگل، وبسایت شمارا انتخاب کرده اند و توانسته اید نظر آنها را جلب کنید.

راه های مختلفی برای جذب و دریافت کلیک های گوگل است. یکی از ترفند ها برای افزایش ترافیک ارگانیک به صورت تضمینی، خرید کلیک گوگل است. با خرید کلیک گوگل، نشان داده اید که سایت شما ورودی های ارگانیک دارد و در بین رقبا محبوب هستید.

کلیک های گوگل، تاثیر فراوانی در تقویت قدرت سئو هر سایتی را دارد و اگر بدرستی این فرایند را اعمال کنید، می‌تواند نتایج شگفت انگیزی برای شما به همراه داشته باشد.

البته باید در نظر داشته باشید، نحوه کار کردن و خرید کلیک به گونه ای باشد که گوگل متوجه این حرکت شما نشود و بتوانید یک روال رشد طبیعی برای سایت خود ایجاد کنید.

افزایش ترافیک گوگل تضمینی
نحوه ی کار سیستم ورودی گوگل سلکتک

نحوه ی کار سیستم ورودی گوگل سلکتک

در سیستم ورودی گوگل ما با دارا بودن آی پی های معتبر و ایرانی کلمه کلیدی شما را سرچ می کند و در صورتی که لینک سایت شما در 100 لینک اول گوگل و یا همان در 10 صفحه اول باشد ، میتواند بر روی آن کلیک کند و طبق سفارشی که داده اید عمل می کند.

از طریق سیستم سرچ کنسول (Search Console) گوگل میزان کلیک بر روی کلماتی که سفارش داده اید را رصد کنید و در صورتی که طبق سفارش شما عمل نشده باشد هزینه ی اضافی به شما بازخواهد گشت.


در صورتی که لینک سایت شما با یک کلمه کلیدی در 100 نتیجه اول گوگل نباشد سفارش شما نامعتبر می شود و کلمه کلیدی خود را تغییر دهید تا دوباره سفارشتان در حال انتظار قرار بگیرد.

خرید ورودی از گوگل برای سایت چه تاثیری روی جذب مشتری دارد؟

یکی از پارامترهای مهم برای گوگل در مبحث سئو و بهینه سازی، افزایش ورودی ارگانیک سایت است. ربات های گوگل متوجه بازدیدها و نمایش سایت به کاربر می‌شوند. از این رو بالابردن ترافیک سایت از گوگل بیشتر منجر به رشد سایت می‌شود.

در این بین حتما باید پارامترهای دیگر مهم و تاثیرگذار در رشد جایگاه سایت را فراموش نکنید. با ترکیب بهبود سئو و خريد ورودي گوگل وب سایت شما جایگاه بهتری در رتبه بندی گوگل کسب می‌کنید.

هر چه در گوگل جایگاه بهتری کسب کنید، برای شما افزایش کاربر و فروش به همراه دارد. اگر به دنبال بهبود سئو، رشد جایگاه در رتبه بندی گوگل و افزایش ورودی گوگل ارگانیک هستید این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین الان سفارش دهید.

سفارش دهید
بالابردن ترافیک سایت از گوگل

ویژگی های سیستم افزایش ورودی از گوگل

تعیین دقیق تعداد بازدید

درهنگام ثبت سفارش ورودی از گوگل در پنل کاربری، شما قادرید تعداد ورودی وهمچنین تعداد روز مورد نیازتان را سفارش دهید و یک پکیج کاملا شخصی سازی شده ایجاد کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

شما می توانید در فرم سفارش خريد ورودي گوگل میزان زمانی که نیاز دارید آی پی ها در سایت شما بمانند را در پنل کاربری سلکتک تعیین کنید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 4 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد صفحات برای بازدید

تعیین تعداد صفحات برای بازدید، که هر کاربر چند صفحه از سایت شما را بازدید نماید. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و فیلد های مناسب را پر کنید.

بازدید با آی پی های ایران

تمامی آی پی ها و بازدیدکنندگان در ابزار ورودی گوگل سلکتک ایرانی هستند و شما از طریق آنالیتیکس(Google Analytics) و سرچ کنسول گوگل می توانید آنها را پیگیری کنید و مشاهده کنید. ایرانی بودن آی پی ها می تواند تاثیرات مثبت زیادی برای وبسایت شما داشته باشد.

کاهش بانس ریت سایت

اگر قصد کاهش بانس ریت وب سایت خود را دارید می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند و با انتخاب بازدید از دیگر صفحات و سفارش دادن آنها می توانید به کاهش بانس ریت سایت خود کمک کنید.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

علاوه بر تمام ویژگی های ذکر شده دستگاهی که از آن می خواهید ورودی بگیرید را هم انتخاب کنید. در پنل کاربری می توانید تصمیم بگیرید که ورودی ها از دسکتاپ (Desktop) باشد و یا موبایل.

خرید بازدید گوگل چه کمکی به سئو سایت می کند ؟

در دنیای وب همه بدنبال بهبود جایگاه سایتشان هستند ، و انجام این کار نیازمند فعالیت زیاد و استفاده از ابزارهای سئو مختلف می باشد.

ورودی از گوگل سلکتک یکی از ابزارهایی هست که شما را در این راه یاری کند.

شما با توجه به آنالیزی که از سئو سایتتان دارید می توانید نیازهای سایت خود را شناسایی کنید و در صورت نیاز به خرید کلیک گوگل از سیستم ما استفاده کنید.

تضمین ما برای خرید شما این است که تمامی ورودی هایی که خریداری می کنید طبق درخواست و سفارش شما پیش برود و در صورت عمل نکردن آی پی ها طبق سفارش ، هزینه به شما عودت داده می شود.

خرید بازدید گوگل

توجه داشته باشید که در صورت استفاده نادرست از یک ابزار گاهی اوقات باعث افت رتبه می شود ، اما اگر طبق یک پلن و آنالیز صحیح پیش بروید ، گوگل به سایت شما ارزش خواهد داد.

دلیل اهمیت افزایش ورودی از طریق گوگل

دلیل اهمیت افزایش ورودی از طریق گوگل

وقتی به دنبال محصولی می گردید طبیعتا برای به دست آوردن آن به جایی می روید که مرکز عمده ی ارائه دهنده ی آن محصول باشد در دنیای وب گوگل نقش همان بازار عمده ارائه دهنده ی محصول و خدمات را دارد.

طبق گفته ها روزانه چیزی در حدود 3.5 میلیون سرچ درگوگل انجام می شود و ازآنجایی که مطلع هستیم گوگل بهترین و قدرتمندترین موتور جستجو است پس تعداد فوق العاده زیادی از مردم در طی روز با گوگل سروکاردارند. ازاین رو یکی از دلایل مشخص اهمیت افزایش ورودی از طریق گوگل این امر می باشد.

بنا به تحقیقات به عمل آمده ورودی های ارگانیک از طریق گوگل بیشتر از تبلیغات گوگل کاربرد داشته و مشتریان بیشتری از این طریق وارد وبسایت می شوند.

سفارش دهید

آموزش خرید ترافیک گوگل از سلکتک

اگر تا الان به اهمیت افزایش ترافیک گوگل پی بردید و از مزیت افزایش بازدید گوگل با خبر هستید، حال با ما همراه باشید تا نحوه سفارش خرید ورودی گوگل را برای شما توضیح دهیم.

برای ثبت سفارش‌های خود ابتدا باید در پنل کاربری سلکتک عضو شده باشید. بدین ترتیب با رفتن به بخش ورودی گوگل و سفارش جدید می‌توانید اقدام به خرید افزایش ورودی از گوگل با کلمه کلیدی مورد نظر ، برای سایت یا وبلاگ خود کنید.

پس از بازشدن فرم ثبت سفارش با تکمیل کردن فیلد شماره تماس راه بهتر ارتباطی اپراتور را ایجاد می کنید تا درصورت بروز مشکل، سریعتر با شما ارتباط برقرار کنند.

اولین ترفندهای افزایش ورودی از طریق گوگل باید کلمه ای را انتخاب کنید که با جستجوی آن سایت شما در 10 صفحه ابتدایی سرچ گوگل (و یا همان 100 نتیجه اول گوگل) قرار داشته باشد.

همچنین با توجه به جایگاه فعلی سایت و میزان جستجوی کلمه به صورت کلی در گوگل، میزان سفارش کلیک روی کلمه کلیدی گوگل و CTR سفارش ورودي گوگل را انتخاب کنید.

افزایش ورودی از طریق گوگل

نکته قابل توجه این است که روند بالا بردن ترافیک سایت از گوگل باید به گونه ای باشد که تمام این فعالیت کاملا طبیعی جلوه کند.

نکات مهم در خرید بازدید گوگل

نکات مهم در خرید بازدید گوگل

مهم ترین نکته قبل از خرید ورودی از گوگل این است که آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل سایت را متصل و فعال کنید تا بتوانید تعداد و رفتار بازدیدکنندگان را رصد کنید.

دقت داشته باشید که افزایش تعداد بازدید از زیرصفحه و همچنین انتخاب زمان مناسب و معقول برای افزایش ورودی گوگل ارگانیک وب سایت بسیار در طبیعی بودن روند این ابزار ورودی گوگل تاثیر گذار است.

نکته مهم دیگر پلتفرم کاربران شما است. پس از بررسی سرچ کنسول سایت، می‌توانید متوجه شوید که اکثر مخاطبان شما از چه دستگاهی استفاده می‌کنند. بدین ترتیب، با انتخاب پلتفرم مناسب موبایل و یا دسکتاپ در فرم سفارش از این ترفند افزایش ترافیک گوگل نیز بدرستی استفاده کرده اید.

11 تکنیک طلایی جهت افزایش رتبه سایت در گوگل 2024

ترفندهای بهبود رتبه در گوگل موارد زیادی هستند و هرکدام هزینه و روش خاص خود را دارند. مسلما هر طریقی که کمترین هزینه و بیشترین بازخورد را برای وب سایت دارا باشد، جزیی از این لیست هست. اما به یاد داشته باشید که باید به نحوی کار کنید که به راحتی جایگاه سایت را در گوگل از دست ندهید.

پس نه تنها باید به فکر بهبود جایگاه در گوگل و افزایش بازدید سایت باشید، بلکه باید سعی کنید جایگاه بدست آمده را حفظ کنید.

به طور خلاصه میتوان موارد زیر را جزء روش های بهبود و افزایش رتبه سایت در گوگل در سال 2024 دانست:

1. انجام سئوداخلی به صورت اصولی

2. تولید محتوای یونیک و با کیفیت به کمک هوش مصنوعی

3. اشتراک گذاری و فعالیت در شبکه های اجتماعی

4. ایجاد بک لینک و رپورتاژ در سایت های مرتبط

5. استفاده از سیستم هوشمند افزایش ترافیک ارگانیک گوگل سلکتک

6. بهینه سازی بودجه خزش سایت

7. واکنش گرا ساختن و افزایش سرعت بارگذاری سایت در تمام پلتفرم ها

8. استفاده از روش های تبلیغاتی مانند گوگل ادز

9. استفاده از کلمات کلیدی Long-Tail و Lsi

10. بررسی رقبا و کارکردن بهتر از آنها

11. اضافه کردن اسکیما (schema) مناسب صفحه


ترفندهای کاربردی در افزایش بازدید گوگل

ترفندهای کاربردی در افزایش بازدید گوگل

تعداد روز در فرم سفارش نشان دهنده تعداد روز مورد نیاز برای ارسال بازدید از طریق گوگل است. اگر یک استراتژی مناسب و دقیق برای سئو و بهینه سازی سایت خود دارید، پیشنهاد میکنیم به صورت پله ای سفارش خود را در تعداد روز مشخص ارتقا دهید تا روند افزایش کلیک گوگل وبسایت کاملا طبیعی باشد. در نتیجه با بهبود سئو افزایش ورودی ارگانیک و واقعی برای سایت همراه می‌گردد.

سیستم ورودی گوگل اینگونه کار می‌کند که بعد از جستجوی عبارت کلیدی، سایت موردنظر شما باید در 10 صفحه ابتدایی گوگل قرار داشته باشد تا بتوانید بازدیدکننده ها را دریافت کنید.

برای طبیعی بودن روند کار، میزان سفارش کلیک گوگل را با توجه به جایگاه فعلی سایت و میزان جستجوی کلمه کلیدی به صورت کلی در گوگل، و همچنین ctr نرمال عبارت کلیدی، اقدام به سفارش ورودی گوگل کنید.


از ترکیب کلمه کلیدی + برند تجاری خود غافل نشوید، زیرا با اینکار گوگل حوزه فعالیت سایت را با عبارات کلیدی مرتبط بهتر می‌شناسد.


صفحه اول گوگل بهترین فرصت کسب و کارها

همانطور که مطلع هستید تعداد بسیار زیادی از کاربران درحدود 75 درصد تنها به صفحه ی اول گوگل توجه ویژه ای دارند پس بودن در صفحه ی اول گوگل برابر است با شانس بیشتر برنده شدن در دنیای رقابت دیجیتالی است.

با افزایش ورودی گوگل، ترافیک هدفمندی رو به سمت وب سایت خود سوق می دهیم که مهم ترین علت ما برای انجام اینکار نگه داشتن کاربر در وبسایت و درنتیجه تبدیل شدن آن به مشتری می باشد درمیان روش های بهینه سازی سایت است.

رسیدن به صفحه اول گوگل با سلکتک
ارزش بالای داشتن ورودی از گوگل

ارزش بالای داشتن ورودی از گوگل

وقتی صحبت از افزایش ورودی گوگل در میان است منظورمان افزایش از طریق سئو کردن یا گوگل ادز می باشد که امری ارگانیک است و مستقیما از طریق گوگل باعث افزایش ورودی می شویم که باید اطلاعات و مهارت خود را در زمینه ی سئو , سرچ کنسول , گوگل آنالیتکس ومحتوا افزایش دهیم.

کسب وکار و تجارت در دنیای وب به قدری پیشرفت کرده است که کمتر کسب و کاری را می توان یافت که سروکاری با وب و عصر دیجیتال نداشته باشد تاجایی که امروزه به وفور شاهد طرد شدن روش های سنتی برای بیزینس هستیم.

وب سایت یک ابزار کاربردی است که به کمک آن می توان فروش و جذب سرمایه رو بسیار رونق بخشید. برای رقابت دربازار مرتبط با وب باید استراتژی قوی و مناسبی رو پیاده کرد که یکی از این استراژی ها که مربوط به بهینه سازی وبسایت و افزایش ورودی گوگل می باشد.

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

کشف مخاطب با ابزار سازنده مخاطب گوگل آنالیتیکس 4 برای ادز

کشف مخاطب در گوگل ادز با ابزار Audience Builder که در GA4 در دسترس است به درک بهتر چرخه مشتری کمک می کند

2024-06-19 16:34:33

تبلیغات گوگل

چگونه به مدیر شبکه اجتماعی تبدیل شویم؟

در این محتوا راهنمای کامل برای تبدیل شدن به مدیر شبکه های اجتماعی و 10 مهارت لازم برای بهترین مدیران شبکه اجتماعی را آورده ایم

2024-06-18 10:38:50

دیجیتال مارکتینگ

زمان لازم برای خارج شدن جریمه الگوریتمی گوگل

در این مطلب از بلاگ سلکتک به صورت دقیق بررسی می‌کنیم که چقدر طول می کشد تا از پنالتی الگوریتمی گوگل خارج شویم؟

2024-06-12 11:06:24

سئو و بهینه سازی

سوالات متداول کاربران

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

خیر تمام ورودی های گوگل با IPهای یونیک , ایرانی می باشد.

تیم سلکتک در طی 24 ساعت شبانه روز آماده ی سرویس دهی به شما می باشد.

از طریق گوگل سرچ کنسول میتوانید تعداد ورودی ها و کلیک ها برروی کلمات را مشاهده نمایید.

خیر، همانگونه که گفتیم برای بدست آوردن جایگاه مناسب در صفحات اول گوگل اقدامات زیادی نیاز است که باید با رعایت آن ها به این مهم دست یافت. گوگل برای رتبه دهی سایت ها آنهارا با الگوریتم های فراوانی آنالیز کرده و پارامترهای بی شماری را برای رتبه دهی سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. ورودی گوگل یک پارامتر مهم به حساب می آید که می تواند برای برندسازی شما موثر باشد و هنگامی که تمامی این فاکتورهای طبیعی را رعایت کنید، می تواند تاثیر مثبتی روی جایگاه شما بگذارد. پس خرید ورودی گوگل به تنهایی نمی تواند باعث بهبود رتبه ی سایت شود ولی امری بسیار مهم و کاربردی است.

کلمه یا کلمات کلیدی سایت شما باید به گونه ای باشد که هنگامی که سرچ میشوند ، لینک سایت شما در 100 نتیجه اول گوگل باشید.

همچنین آدرس لینک وارد شده در سفارش معتبر باشد در غیر این صورت سفارش شما نامعتبر میشود که برای رفع این موضوع می توانید ویرایش کنید.

در صورت رعایت کردن تمامی ملزومات سئو و فاکتورهایی که هنگام سفارش باید رعایت شود هیچ گونه ضرری به وجود نخواهد آمد و خرید ورودی گوگل برای سایت شما بسیار مفید است.

در صورتی که شما تمامی فاکتورهای سئوی سایت را رعایت کنید و در هنگام ثبت سفارش نیز پارامترهای طبیعی بودن را رعایت کنید، ورودی گوگل نقش مفیدی در سئو و بهینه سازی سایت شما ایفا می کند.

دقت کنید که استفاده از ترکیب کلمه کلیدی + برند، می تواند به بهبود برندسازی سایت شما با آن کلمه کلیدی کمک کند.

خیر، افزایش ورودی از گوگل سیستم ورودی گوگل سلکتک کاملا فاکتورهای طبیعی را رعایت می کنند.

در صورتی که برروی سئووبهینه سازی سایت کار شده باشد و سفارش را نیز به شکلی اصولی به ثبت برسانید، تاثیر مثبت می گیرید.

اما حتی اگر این بازدیدها در نظر گوگل غیرطبیعی به نظر برسد، در بدترین حالت ممکن آن ها را بی اثر به حساب بیاورد.

بهتر است در زمان ثبت سفارش کلیک گوگل، تبلیغات گوگل فعال نداشته باشید. گاهی اوقات ممکن است تداخل بین لینک تبلیغات و سفارش پیش بیاید. پس بهترین کار این است که در زمانی که تبلیغ گوگل فعال دارید، سفارش خود را ثبت نکنید.

خیر. در صورتی که برای سئو سایت خود استراتژی مناسب داشته باشید و عبارت کلیدی شما ترکیبی از کلمه کلیدی و برند باشد و همزمان نیز از بازدید مستقیم استفاده کنید، روند فعالیت شما کاملا طبیعی خواهد بود. به دلیل اینکه این خرید ترافیک گوگل ، کاملا مشابه با تبلیغات انبوه و گسترده خواهد بود، هیچ مشکلی برای سایت وجود نخواهد داشت.

خیر. به دلیل هزینه بر بودن بالابردن ترافیک سایت از گوگل و افزایش ورودی از طریق گوگل ، انجام آن‌ها به صورت رایگان مقدور نیست.

شما در هنگام ثبت سفارش افزایش ورودی سایت از طریق گوگل، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه سفارش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید کلیک گوگل یک روند طبیعی را دارا است و بازدیدهای ارائه شده توسط سیستم سلکتک، برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.