قوانین و مقررات سلکتک

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری مندرج در فرم مشخصات، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سلکتک اقدام کند.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سلکتک از سوی کاربر است.

مشتری ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل است و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن به عهده مشتری است.

در قسمت مربوط به سفارش های کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی ، فیلتر ، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

در صورتی که در قوانین مندرج، خدمات و سرویس‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در صورتی که سایت و قالب شما از ربات های بررسی و آنالیزسایت جلوگیری می‌کنند، سلکتک مسئولیتی در قبال استفاده شما از ابزار سئو را نخواهد داشت.

ابزار سئو سلکتک برای کشور ایران هست و خدماتی مانند یافتن جایگاه کلمات کلیدی و غیره برای ایران قابل بررسی هستند.

سلکتک موظف است خدمت درخواستی مشتریان را به صورت تمام و کمال ارائه دهد. ملاک انجام سفارش های افزایش بازدید سایت ، آمارگیر گوگل آنالیتیکس، ملاک انجام سفارش افزایش ورودی گوگل ، سرچ کنسول گوگل است و دیگر آمارگیرها برای سلکتک معتبر نیست و در مورد بازدیدهای ویدیو نیز آمار ارائه شده توسط پلتفرم مربوطه است و در سفارشات تبلیغ گوگل وظیفه سلکتک فقط ایجاد و مدیریت کمپین طبق درخواست مشتری می باشد ، تایید و نمایش کلمه کلیدی و کمپین از طرف گوگل است و سلکتک هیچ مسئولیتی در قبال تایید آن ندارد.

در تمامی سفارشات که به صورت کامل انجام نشده اند، سلکتک موظف است فقط میزان کمبود را برای کاربر جبران کند تا سفارش تکمیل شود و یا هزینه باقی مانده را به کاربر بازگرداند. (تصمیم آن با پشتیبان سایت است)

دریافت کامل کلیک ها در سفارشات ورودی گوگل با آی پی کشورهای خارجی مورد تضمین سلکتک نیست. به دلیل اینکه سفارش به صورت خودکار در حال انجام میشود و ممکن است سایت مورد نظر کاربر در 100 نتیجه ابتدایی کشورهای مورد نظر نباشد و کلیک هارا دریافت نکند، که در این صورت بازدید از سمت سلکتک ارسال شده، اما سایت کاربر مشاهده نشده و کلیک را دریافت نکرده اند، سلکتک تضمینی برای دریافت کامل کاربر در سفارشات ورودی گوگل با آی پی خارج ندارد. لطفا قبل از سفارش حتما از وجود سایت خود با آی پی کشور مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که هر گونه کمبود بازدید ارسال شده در سفارشات ورودی گوگل و بازدید که توسط کاربر به پشتیبان های سایت اطلاع داده شده است، سلکتک موظف است میزان کمبود را از طریق راه های گفته شده بررسی و هزینه بازدیدهای ارسال نشده را به حساب کاربر برگرداند و یا بازدید جبرانی برای آنها قرار دهید.

در صورت تغییر در آدرسی که مشتری برای آن سفارش داده است (هر نوع سفارشی اعم از تغییر در آدرس کانال، آدرس صفحه و یا سایت و یا هر مورد دیگر) ، سلکتک هیچ تعهدی در رابطه با بازگشت وجه پرداختی ندارد و سفارش بدونه بازگشت وجه به حالت انجام شده درخواهد آمد.

درخواست های طراحی سایت ، طراحی نرم افزار و سئو سایت ، طبق قراردادی که برای مشتری ارسال شده و مورد تایید طرفین بوده است صورت می گیرد .

هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.

پشتیبانی وب‌سایت سلکتک ، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

سلکتک این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی مانع شود.

سلکتک هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت، ویدیو یا هرگونه سفارش مشتریان ندارد.

سلکتک برای افزایش بازدید از وب‌سایت‌هایی که دارای پیام های خوش‌آمدگویی، کدهای خداحافظی یا نمایش پیام‌هایی هستند که از بارگذاری کد آنالیتیکس در وب‌سایت جلوگیری میکند،تضمینی ارائه نمی‌کند.

سلکتک در قبال انجام موفقیت آمیز بازدید از سایت هایی که بارگذاری آنها بیش از 12 ثانیه به طول انجامد ، سایت هایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند و همچنین سایت هایی که حاوی بیش از 10 عکس باشند ، هیچگونه تعهدی به عهده نخواهد داشت.

با توجه به آپدیت های مداوم یوتیوب، خدمات یوتیوب ممکن است همراه با ریزش باشد، از این رو سلکتک تضمینی بابت این موضوع نمیدهد.

هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

از تماس تلفنی، پیامک، تیکت و یا ایمیل برای تایید و انجام پرهیز نمائید! روند تائید سفارشات بین 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل زمان می برد و تنها در ساعات اداری انجام می پذیرند.

در صورتی که مشتری تناقضی در آمار بازدید سفارش با آمار گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول خود مشاهده کرد، موظف است ضمن ارسال تیکت، دسترسی مشاهده آمار را در اختیار پشتیبانی سایت قرار دهد. در غیر این صورت سلکتک تعهدی در مورد رفع مشکل و عودت وجه ندارد.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس سلکتک است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

لطفاً هر سایتی و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی کند را از طریق صفحه گزارش تخلف سایت به مدیریت گزارش نمائید.

مهلت پیگیری هرگونه مشکل در سفارش، نهایتا 3 روز پس از اتمام آن سفارش می باشد. در صورت گذشت زمان بیشتر، سلکتک هیچ مسئولیتی در این خصوص قبول نخواهد کرد.

پیگیری سفارش های خود را تنها در ساعات اداری انجام دهید. پشتیبان سلکتک در ساعات غیر اداری موظف به پاسخگویی و پیگیری سفارش های مشتریان نمی باشد.

در صورتی که مدت زمان خاصی از سفارش گذشته باشد، عودت وجه به صلاحدید مدیریت سایت و تنها به ازای مقدار باقی مانده از سفارش انجام می پذیرد.

در صورت کنسل شدن سفارشی که هنوز آغاز نشده است، در هنگام عودت وجه 20 درصد از مبلغ بابت خسارت کسر می شود.

در صورتی که کاربر درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی خود را داشته باشد، باید حتما شماره حسابی که با آن واریز نموده را ارسال کند و بازگشت وجه فقط به حساب بانکی واریزکننده امکان پذیر است. همچنین هزینه تراکنش و مالیات آن از وجه کسر خواهد شد و باقی مانده بازگشت داده میشود.

در تراکنش های ناموفقی که مبلغ از حساب شما کسر شود، حداکثر پس از 72 ساعت همان وجه به حساب بانکی شما بازخواهد گشت. در غیر این صورت از طریق تیکت و یا چت آنلاین، با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.

شارژ هدیه داخل حساب کاربری، قابل برداشت نیست و درصورتی که، کاربر قصد برداشت موجودی خود را داشته باشد، ابتدا شارژ هدیه از حساب کسر خواهد شد، سپس باقی مانده با کسر مالیات و هزینه تراکنش ها محاسبه و برای کاربر بازگشت داده خواهد شد.

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت سلکتک یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و ... می‌شوند.