طراحی سایت شروعی برای یک ایده!

وقتی ایده و فکری در حوزه ی وب به ذهنتان خطور کرد اولین قدم برای عملی شدن آن طراحی سایت است .

وقتی بخواهید کسب و کار فروشگاهی راه اندازی کنید برای شروع باید مغازه یا فروشگاهی را تدارک ببینید پس برای دیده شدن و راه اندازی ایده ی خود فضایی را درون وب ایجاد کنید .

طراحی سایت و ساخت نرم افزار با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی روز دنیا که توسط تیم باتجربه و خلاق سلکتک انجام می گیرد.


وب سایت و کسب وکار

وب سایت و کسب وکار

بسیاری از صاحبان کسب و کار بدنبال مکانی برای عرض اندام کار و خدمات خود هستند جایی که بتوان ضمن جذب مشتری بیشتر مانور بهتری رو برای کسب و کارخود بدهند .

چه جایی بهتر از گوگل و چه ابزاری بهتر از وبسایت ! تیم سلکتک خدمات متنوعی از طراحی سایت و نرم افزارهای ویندوزی با بهترین کیفیت و انواع زبان های برنامه نویسی را دراین زمینه ایجاد کرده است تا همواره پشتیبان و یار شما باشد .


اهمیت طراحی سایت برای رشد کسب و کار

در دنیای امروزی هر کسب و کاری نیاز دارد که نحوه کار خود را به سمت آنلاین بودن ببرد. بدین منظور باید اقدام به طراحی سایت و نرم افزار برای خود کنید.

طراحی سایت اولین مرحله برای شروع کسب و کار آنلاین است و با آن ابتدایی ترین بخش بازاریابی، یعنی برند سازی را انجام می دهید.

طراحی سایت و نرم افزار برای کسب و کار شما، می تواند باعث جذب کاربران بیشتر و اعتماد سازی بهتر بین آنها شود.

داشتن یک سایت و نرم افزار اختصاصی یک نکته مثبت برای برای رونق کسب و کار و سبقت از رقبا است. اینکه شما در طراحی سایت از چه CMS استفاده می کنید، بستگی به نوع کار و اطلاعات شما در استفاده از قابلیت های آنها دارد.

اما نکته مهم داشتن یک سایت و قرار گرفتن در بین نتایج برتر گوگل با کلمات کلیدی است که با استفاده از ابزاهای آنالیز سئو و بهینه سازی سایت این کار شما را به موفقیت نزدیک تر خواهد کرد.


طراحی سایت اختصاصی با تیم سلکتک

ساخت سایت اختصاصی با تیم سلکتک

اگر بدنبال این هستید که طبق ایده و علاقه ی خود وبسایتی خلاقانه و حرفه ای با هرنوع کسب و کاری که مد نظر شما هست و با استفاده از زبان های برنامه نویسی php , asp.net و ...مطابق با رعایت تمامی اصول فنی، کدنویسی و قابل توسعه و پشتیبانی کامل داشته باشید این امر را به تیم سلکتک بسپارید.

در ساخت سایت اختصاصی، وبسایت مورد نظر مطابق با نوع کسب و کار و بهره گیری از نظر و خواسته ی مشتری طراحی و ساخته می شود و این که قابلیت‌های بیشتری نسبت به طراحی سایت با cmsها آماده دارد.

طراحی سایت با cms

Cms یک سیستم مدیریت محتوا است که ساخت و مدیریت وب سایت رو به روشی آسان تر ایجاد می کند که از جمله بهترین های آن ها می توان به وردپرس اشاره کرد .

با توجه به میزان هزینه، نوع کسب وکار و یکسری عوامل دیگر میتوان تمایزی برای انتخاب طراحی سایت با کدنویسی یا cms اعمال کرد .

درواقع طراحی سایت با cmsها برای مشاغلی که نیاز شدیدی به انعطاف پذیری و امکانات گسترده ندارند و همچنین نمی خواهند هزینه ی بیشتری کنند مناسب است .

طراحی سایت با cms

طراحی سایت ارزان

بهترین روش طراحی سایت ارزان

با توجه به آنلاین شدن اکثر بخش های زندگی و حضور بیش از پیش افراد در فضای مجازی، داشتن یک سایت برای هر نوع کسب و کاری (فیزیکی یا مجازی) ضرروری است.

اگر قصد دارید پا به دنیای وب بگذارید طراحی سایت و انتخاب سی ام اس مناسب اولین گام شروع کسب و کار اینترنتی شما به حساب می آید.

با توجه به میزان هزینه، نوع کسب وکار و یکسری عوامل دیگر می‌ توان تمایزی برای انتخاب طراحی سایت با کدنویسی یا cms اعمال کرد.

درواقع طراحی سایت وردپرس و یا هر cms دیگر برای مشاغلی که نیاز شدیدی به انعطاف پذیری و امکانات گسترده ندارند و همچنین نمی خواهند هزینه ی بیشتری کنند مناسب است .

با طراحی سایت ارزان و ساخت نرم افزار با هزینه پایین برای رشد و بهبود کسب و کار خود به کمک سلکتک و یا استفاده از پلتفرم وردپرس این مسیر برای شما هموارتر خواهد شد.


در صورتی که قصد راه اندازی یک وبسایت برای کسب و کار خود دارید، ابتدا از مشاوران سلکتک برای تعیین نوع طراحی و cms مورد نظر مشاوره بخواهید.

کدام را انتخاب کنم ؟

در واقع بحث سراین مطلب نیست که کدام یکی از روش های طراحی وبسایت بهتر است چون هرکدام مزایا و معایبی دارند ولی می توان عواملی را در دلیل انتخاب هرکدام بررسی کرد .

عواملی همچون نیاز کاربر، هدف سایت، سرعت وبسایت، امنیت و پشتیبانی، هزینه و ... با این حال ما با استفاده از تخصص خود درتمامی زمینه های طراحی سایت با شما هستیم که ضمن تخصص کافی و لازم وپشتیبانی کامل شما را دررسیدن به اهداف خود یاری کنیم .


طراحی سایت وردپرس یا اختصاصی

چرا سلکتک ؟

تیم حرفه ای سلکتک با توجه به دانش و مهارت فوق العاده در زمینه ی طراحی سایت و ساخت نرم افزارهای کاربردی با زبان های برنامه نویسی متعدد و همچنین تجربه ی کافی متناسب با رفع تمامی نیازهای شما همواره درکنار شما است تا بهترین خدمات را ارائه بدهد .

سفارش دهید

خدمات طراحی وردپرس شرکتی

در صورتی که نیاز به یک سایت وردپرسی دارید میتوانید امکانات و هزینه ی آن را در لیست زیر مشاهده کنید .

قابلیت وب سایت وردپرسی شرکتی

پلان پایه

5,500,000 تومان

پلان اقتصادی

6,000,000 تومان

پلان حرفه‌ای

7,000,000 تومان

تعریف منو و زیر منو دلخواه
نصب قالب آماده (دلخواه)
قالب واکنشگرا (رسپانسیو)
سئو داخلی استاندارد
بلاگ و مقالات
قابلیت نظردهی کاربران
صفحه ساز گرافیکی
گالری تصاویر و اسلایدر
ساخت صفحات موردنیاز
بهینه سازی قالب
سفارشی سازی سایت
پشتیبانی یک ماهه
پشتیبانی دو ماهه
پشتیبانی سه ماهه

نکته مهم: توجه داشته باشید که هزینه های جانبی سایت از قبیل خرید دامنه، هاست، گواهی SSL و ... به عهده کارفرما می باشد و به هزینه های ذکر شده در بالا افزوده خواهد شد.


خدمات طراحی وردپرس فروشگاهی

در صورتی که نیاز به یک سایت وردپرسی فروشگاهی دارید میتوانید امکانات و هزینه ی آن را در لیست زیر مشاهده کنید .

قابلیت وب سایت وردپرسی فروشگاهی

پلان پایه

7,000,000 تومان

پلان اقتصادی

8,000,000 تومان

پلان حرفه‌ای

10,000,000 تومان

نصب ووکامرس
آموزش قرار دادن محصول
تعریف منو و زیر منو دلخواه
نصب قالب آماده (دلخواه)
قالب واکنشگرا (رسپانسیو)
سئو داخلی استاندارد
بلاگ و مقالات
قابلیت نظردهی کاربران
صفحه ساز گرافیکی
گالری تصاویر و اسلایدر
ساخت صفحات موردنیاز
بهینه سازی قالب
سفارشی سازی سایت
پشتیبانی یک ماهه
پشتیبانی دو ماهه
پشتیبانی سه ماهه

نکته مهم: توجه داشته باشید که هزینه های جانبی سایت از قبیل خرید دامنه، هاست، گواهی SSL و ... به عهده کارفرما می باشد و به هزینه های ذکر شده در بالا افزوده خواهد شد.

طراحی و توسعه ی نرم افزار کاربردی ویندوز

طراحی و توسعه ی نرم افزار کاربردی ویندوز

بنا به نیازهای متعدد و روز افزون کاربر به استفاده ی راحت از محیط ویندوز و وب نرم افزارهایی طراحی وایجاد می شوند که بسیار کاربردی و آسان هستند و درعین حال نیاز های مختلف کاربران را رفع می کنند .

به خاطر داشته باشید تولید و طراحی نرم افزارهای کاربردی ویندوزی نیازمند دانش کافی و به روز بودن متخصص این حوزه در زمینه ی وب می باشد چرا که هر روز با دنیایی تازه از دیجیتال مواجه می شویم .

تیم سلکتک نرم افزارهایی مانند اتوماسیون های اداری و طراحی نرم افزارهای کاربردی و... را با زبان سی شارپ (c#) که با بهترین رویه ها و کدنویسی عالی در اختیار شما قرارمی دهد .

قابلیت هایی که ما در این بخش ارائه می دهیم همگی تحت استانداردهای مایکروسافت بوده و قابلیت اجرا بر روی انواع ویندوز را دارد . همچنین این نرم افزارها قابلیت گسترش دارند .

سفارش دهید

قابلیت هایی که ما در این بخش ارائه می دهیم همگی تحت استانداردهای مایکروسافت بوده و قابلیت اجرا بر روی انواع ویندوز را دارد . همچنین این نرم افزارها قابلیت گسترش دارند .

عوامل کلیدی در طراحی سایت

گرافیک و ظاهر سایت

بدون تردید ظاهر سایت و هوش گرافیکی یکی از مهم ترین ملاک ها برای جلب مخاطب است. کاربر پس از ورود به سایت اولین چیزی که توجهش راجلب می کند ظاهر سایت است پس چیدمان، رنگ بندی و در کل گرافیک سایت نقش بسزایی در طراحی سایت دارد .

ساختار کد نویسی

از دیگر عوامل کلیدی در طراحی سایت است چون هر آنچه شما در معرض دید کاربر قرار می دهید به وسیله ی کد نویسی انجام می شود .

امنیت و سرعت

بحث امنیت بسیار حائز اهمیت است چرا که سایت بدون ایمنی مثل درب بدون قفل است . همچنین سرعت لود شدن یک سایت هم برای کاربر وهم برای خود شما فاکتور اساسی می باشد.

رعایت سئوی داخلی

همانطور که در بخش سئو گفتیم برای دیده شدن درجایگاه برتر گوگل باید وبسایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کرد که یکی از این روش ها سئوی داخلی است.


مهم ترین ویژگی های یک سایت خوب

ویژگی های مهمی که باید برای سایت خود درنظر داشته باشید را برای شما آورده ایم. البته قابلیت های دیگری که از نظر شما مهم هستند را باید به طراح سایت خود اعلام کنید تا مطابق میل شما سایت ایجاد شود.

مهم ترین ویژگی های یک سایت خوب عبارت‌اند از :

1. طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو

2. UI و UX کاربرپسند، روان و واضح

3. سرعت بارگذاری مناسب صفحات

4. امنیت بالای کدنویسی و سایت

5. رعایت نکات و قواعد سئوداخلی در طراحی

6. مسیرها و لینک‌های مشخص

7. ایجاد راه های ارتباطی بین کاربر و مدیران و پشتیبان‌های وب سایت

8. استفاده از محتوا و عکس های جذاب در ایجاد صفحات مختلف سایت

نحوه ثبت سفارش در سلکتک

شما به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به نتیجه ی مورد نظر دست پیدا کنید

ورود به پنل

1

انتخاب خدمت مورد نظر

2

تکمیل سفارش

3

مشاهده نتیجه مطلوب

4

آخرین مطالب اضافه شده در بلاگ

رعایت سئو مطلب در لینکدین توسط ابزارهای جدید

نحوه بهینه سازی article در لینکدین خود را با ابزارهای جدید سئو، گزینه های نمایش محتوا و ویژگی های خبرنامه را در این مقاله می خوانید

2024-05-26 12:39:08

سئو و بهینه سازی

گوگل ابزار "تأیید درآمد ناخالص" را در پلتفرم تبلیغاتی گسترش می دهد

گوگل ابزار Confirming Gross Revenue با هدف افزایش اعتماد، کاهش نگرانی‌ها در مورد هزینه‌ و دادن کنترل به تبلیغ‌کنندگان، ارائه می دهد

2024-05-28 16:09:53

تبلیغات گوگل

متاورس و تاثیر آن بر کسب و کارها

اگرچه زیرساخت متاورس هنوز در حال بهبود است ولی شما به عنوان بازاریاب باید آگاه باشند که آینده ی متاورس چگونه خواهد بود؟

2024-05-18 12:40:24

دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول کاربران

پاسخ رایج ترین سوالات کاربران ما

هزینه ها به عوامل متععدی بستگی دارند. بسته به این که شما یک سایت اختصاصی بخواهید یا نه ، نوع کسب و کاری که درنظر دارید و یا استفاده ازکدنویسی ، cms ها و...

با اینکه طراحی وبسایت اولین قدم برای شروع یک کسب و کار در دنیای وب است ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که شما بتوانید در همان لحظه رونق و فروش داشته باشید چون اقدماتی مانند سئو و تبلیغات و ... لازم است.

بستگی به میزان درخواست ها و پلن هایی که شما نیاز دارید متفاوت است ما پس از دریافت تمامی درخواست های شما زمان لازم را به شما ابلاغ می کنیم.

بله سلکتک از هاست و دامین کاملا معتبر استفاده می کند پس جای هیچ نگرانی نیست.

بله پس از تحویل وبسایت به شما هاست و تمامی اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیرد .

بله در صورت نیاز شما ما با تعرفه های مشخص این کار را برای شما انجام می دهیم. کافیست اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهید تا طبق نوع کسب و کار یا خدمات شما این فرآیند را انجام دهیم.

بله وب سایتی که برای شما طراحی میکنیم کاملا واکنشگرا بوده و بر روی تلفن های همراه قابل نمایش است.

بله چناچه مایل باشید در انتخاب اجزای سایت خود مثل چینش منو و یا انتخاب رنگ مورد استفاده می توانید نظر دهید و به سلیقه ی شما رفتار می شود .

با توجه به دیجیتالی شدن اکثر کسب وکارها و استفاده ی مردم از اینترنت و گوگل می توان با طراحی وب سایت هم بستری برای معرفی و نمایش کسب و کار خود ایجاد کرد و هم مشتریان جدیدی که از دنیای وب وارد سایت شما می شوند راجذب کرد.