ویژگی های جذاب اضافه شده به اینستاگرام در 2023

ویژگی های جذاب اضافه شده به اینستاگرام در 2023

3 بروزرسانی انجام شده مهم اینستاگرام در سال 2023 که به منظور افزایش تعامل بین کاربران ارائه شد را در این مطلب آورده ایم.

ویژگی های جذاب اضافه شده به اینستاگرام در 2023 که بر تقویت توزیع محتوا و ایجاد ارتباطات جدید تمرکز دارد را در ادامه برای شما شرح داده ایم.

در سال 2023 اولویت های اینستاگرام کار بر روی ویدئو، پیام رسانی، شفافیت و کنترل و کمک به سازندگان برای افزایش درآمد بود.

اما با این وجود برای سازندگان ویدیو این ویژگی ها به اندازه کافی پاسخگو نبوده و اینستاگرام برای 2024 باید روش های بهتری را در پیش بگیرد.

اگر نیاز به خدمات Instagram دارید میتوانید از سیستم سلکتک استفاده کنید و با خرید لایک و ویو اینستاگرام به بهبود آمارهای پیج خود کمک کنید.

3 ویژگی اضافه شده در سال 2023 به Instagram

رئیس اینستاگرام معتقد است که اضافه شدن این سه ویژگی کمک زیادی به فعالان در این شبکه اجتماعی داشته و همچنین باعث افزایش اعامل و مشاهده محتوا توسط کاربران شده است.

اینستاگرام برای تقویت توزیع محتوا و ایجاد ارتباطات جدید برروی این سه بخش کارکرد:

  • خلاقیت الهام بخش برای سازندگان محتوا
  • کشف بهتر محتوا برای کاربران
  • ایجاد تعامل بیشتر از طریق محتوایی که کاربران مشاهده می کنند

این بدان معناست که شرکت مسئولیت بیشتری برای ارائه محتوا به همه افرادی که روزانه از اینستاگرام استفاده می کنند دارد.

در ادامه بیشتر در رابطه با این 3 قابلیت مهم اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

با سلکتک همراه باشید.

  1. خلاقیت الهام بخش برای سازندگان محتوا

اینستاگرام همیشه افراد را طبق علایق مشترکشان نسبت به محتوا به هم پیشنهاد می‌دهد. این مورد اولویت مهمی برای این شبکه اجتماعی است و هرگز تغییر نخواهد کرد.

در حالی که روش های اینستاگرام ممکن است با پیشرفت تکنولوژی تکامل یابد، مفهوم اصلی گرد هم آوردن افراد از طریق علایق مشترک اینطور نخواهد بود.

در سال 2023، اینستاگرام به تمرکز بر الهام بخشیدن به افراد برای خلاقیت در تولید محتوا تمرکز داشت. به طور کلی این ایده ای است که اینستاگرام بر اساس آن متولد شد.

  1.  یافتن بهتر محتوا برای کاربران

اینستاگرام به کاربران در یافتن محتوای جدید کمک خواهد کرد. این محتوا میتواند به صورت ویدیو و یا تصاویری از کانال هایی باشد که شما آنها را دنبال نمی‌کنید.

در این رابط موسری رئیس اینستاگرام می‌گوید:" اینستاگرام باید مکانی باشد که هر بار که از آن استفاده می‌کنید، چیزهای شگفت‌انگیزی کشف کنید."

  1. ایجاد تعامل بیشتر از طریق محتوایی که کاربران مشاهده می کنند

اینستاگرام ارتباط بین کاربران را از طریق محتوایی که در برنامه مشاهده می کنند تقویت کرده، تا باهم تعامل داشته باشند.

این شرکت بر این جنبه تمرکز کرده است تا از دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی متمایز شود و به جای پیشنهادهایی که نرخ تعامل ندارند، تجربه‌های تعاملی و آغازگر مکالمه را ترویج کند.

آپدیت های اینستاگرام برای جلب رضایت کاربران

آپدیت های اینستاگرام برای جلب رضایت کاربران

اینستاگرام برای جلب رضایت سازندگان ویدیو و کاربران کار زیادی در پیش دارد. این رسانه اجتماعی باید برروی نحوه توزیع محتوا توسط الگوریتم خود بیشتر کارکند تا محتوای مورد علاقه افراد به آنها نمایش داده شود.

همچنین کاربران روزمره به اندازه کافی محتوایی را که برای آن به اینستاگرام مراجعه می کنند، نمی بینند. آنها از دیدن محتوای بیشتر از افراد خارج از شبکه خود نسبت به افرادی که دنبال می‌کنند، شکایت دارند.

اینستاگرام باید برای رفع این مشکلات سریع عمل کند تا رضایت کاربران خود را بدست بیاورند.

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

آموزش کامل کار با دیسکورد

به کمک دیسکورد شما می توانید گروهی ایجاد کرده و با اعضای گروه چت صوتی و یا ارتباط متنی داشته باشید. با سلکتک همراه باشید تا آموزش کار با آن را یادبگیرید

2024-02-09 11:46:55

زمان مطالعه : 8 دقیقه

گوگل کالم یک فناوری مدل زبان جدید

گوگل کالم یک فناوری نوآورانه به نام Confident Adaptive Language Modeling یا همان CALM است که در این مقاله از بلاگ سلکتک به آن پرداخته ایم

2024-01-18 12:49:41

زمان مطالعه : 5 دقیقه

جستجوی درون ویدئویی یوتیوب

گوگل در حال ارائه فناوری جستجوی کاملاً جدید در هند است و می خواهد نتایج جستجوی دو زبانه و جستجوی درون ویدیویی را ارائه دهد.

2024-01-03 11:42:13

زمان مطالعه : 5 دقیقه