طول توضیحات ویدیو در تیک تاک

 

طول توضیحات ویدیو در تیک تاک

طول متن توضیحات ویدیو در تیک تاک افزایش پیدا کرده است و دیگر به جای 300 کاراکتر می توانید 2200 کاراکتر در توضیحات ویدیو متن قرار دهید

با توجه به آپدیت تیک تاک برای متن توضیحات ویدیو افراد فعال در این زمینه و سازندگان ویدیو برای بهینه سازی محتوای خود بهتر می توانند عمل کنند

TikTok در رابطه با جستجوی محتوا توسط اشخاص، از متن در توضیحات استفاده می‌کند تا تصمیم بگیرد کدام ویدیو را به کاربران خود پیشنهاد و نمایش دهد.

شبکه های اجتماعی نقش اساسی در سئو سایت و رشد یک کسب و کار اینترنتی دارند. باید سعی شود از این سوشال مدیا ها به بهترین شکل استفاده برد.

به کمک خدمت افزایش بازدید با منبع شبکه اجتماعی سلکتک، شما توانایی بالابردن بازدید سایت خود را با سورس شبکه های اجتماعی را دارید و به بهبود سئوخارجی سایت خود کمک می‌کنید.

 

اطلاعیه TikTok در رابطه با طول متن توضیحات ویدیو

اکنون می‌توانید تا 2200 کاراکتر در توضیحات پست‌های خود تایپ کنید.

این آپدیت به شما این امکان را می‌دهد که جزئیات بیشتری را در مورد خلاقیت‌ها و محتوای ویدیویی خود بیان کنید، و آنچه را که ویدیوهایتان نشان می‌دهند را بهتر توصیف کنید.

با توجه به این ویژگی به شما این فرصت را می‌دهد که با مخاطبان خود بهتر تعامل برقرار کنید، در عین حال تعامل بیشتری ایجاد کنید و در عین حال جستجوپذیرتر شوید و در سرچ کاربران بهتر است توسط TikTok به بینندگان توصیه شود.

نسل‌های جوان‌تر به‌طور فزاینده‌ای از TikTok به‌عنوان یک موتور جستجو استفاده می‌کنند، و TikTok بیشتر به آن متمایل شده تا نتایج مرتبط تر نمایش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای خود را بهینه کنند.

 

استفاده از تیک تاک به عنوان موتور جستجو

تیک تاک ماه های اخیر بروزرسانی هایی به منظور بهینه سازی بهتر و مرتبط کردن نتایج نمایشی به کاربران هنگام سرچ کلمات کلیدی انجام داده است.

در ماه جولای، گوگل علناً اذعان کرد که TikTok و Instagram موتورهای جستجوی ترجیحی برای تعداد قابل توجهی از جوانان هستند.

افزایش طول توضیحات ویدیو از 300 به 2200 کاراکتر به کاربران این امکان را می دهد که ویدیوها را برای عبارات جستجوی بیشتری، بهینه کنند.

همچنین برای بازاریابان و تولیدکنندگان محتوای ویدیویی این ویژگی تاثیر به سزایی دارد و می توانند خدمات و محصولات خود را به دید افراد بیشتری برسانند.

 

اهمیت تیک تاک در بازاریابی و سئو

 

اهمیت تیک تاک در بازاریابی و سئو

افزایش متن توضیحات به تولیدکننده محتوا اجازه می دهد تا زمینه بیشتری را به آنچه افراد در یک ویدیو می بینند، اضافه کنند.

سازندگان اغلب جزئیات بیشتری را از طریق زیرنویس‌های درون ویدیویی ارائه می‌کنند، اما این متن زیرنویس فیلم برای موتورهای جستجو کاربردی نیست.

فراموش نکنیم که گوگل ویدیوهای TikTok را ایندکس می کند. نوشتن توضیحات دقیق می تواند ویدیوها را در موتورهای جستجوی سنتی و تیکتاک در دسترس تر قرار می‌دهد.

اما جالب است که ببینیم افراد با هزاران کاراکتری که در توضیحات ویدیویی میتوان اضافه کرد، چه کاری را انتخاب می کنند.

آیا کاربران تیک‌تاک توضیحات را مانند روزهای اولیه سئو فقط با کلمات کلیدی پر می کنند؟

آیا مانند افرادی که قبلاً در اینستاگرام توضیحات را با هشتگ اسپم پر می‌کردند، عمل می کنند؟

برخی آزمایش‌ها برای یادگیری آنچه در جستجوی TikTok کار می‌کند ضروری است، بنابراین ممکن است همه موارد بالا را شاهد باشیم.

درحال حاضر سئوی TikTok حوزه‌ای است که با گسترش طول کاراکتر توضیحات به افراد بیشتری ویدیوی شما نمایش داده میشود.

 

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

مهمترین مسائلی که کسب و کارها باید در رابطه با لینکدین بدانند

متفرقه

2023-09-30 11:13:57

مهمترین مسائلی که کسب و کارها باید در رابطه با لینکدین بدانند

لینکدین مجموعه ای به روز شده از اطلاعات در مورد وضعیت شبکه اجتماعی در سال 2023 دررابطه با آمارهای مربوطه برای بازاریابان و تبلیغ کنندگان را منتشر کرد.

کسب درآمد از توییتر

متفرقه

2023-09-14 14:28:14

کسب درآمد از توییتر

شاید برای خیلی از افراد این سؤال پیش آمده باشد که چگونه با توییتر به صورت آنلاین درآمد کسب کنیم؟ ما در این مقاله از بلاگ سلکتک به این موضوع می پردازیم

8 نکته کاربردی برای استریمرها

متفرقه

2023-08-28 12:30:38

8 نکته کاربردی برای استریمرها

ترفندهای کاربردی در استریم باید به گونه ای باشد تا در طولانی مدت شمارا برای تبدیل شدن به یک استریمر موفق راهنمایی و کمک کند.