موضوعات ویدیوهای وایرال یوتیوب در سال 2023

 

موضوعات ویدیوهای وایرال یوتیوب در سال 2023

یوتیوب پیش بینی می کند در سال 2023 چه سبک ویدیوهایی وایرال خواهند شد که ما این موضوعات را در بلاگ سلکتک آورده ایم.

موضوعات وایرال در سال 2023 از نظر یوتیوب در رابطه با محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و ویدیوهایی دررابطه با موضوعات سفر باشد.

یوتیوب، روز به روز بازدیدکنندگان بیشتری جذب می‌کند، به همین خاطر سعی دارد، موضوعات ترند و روز دنیا را بهتر پوشش دهند.

چه به عنوان یک سازنده و صاحب کانال و یا چه به عنوان بازدیدکننده در یوتیوب فعالیت دارید، موضوعات وایرال حتما برای شما مهم است.

به عنوان یک صاحب کانال و یا حتی کسب و کار اینترنتی که در یوتیوب هم فعالیت دارید، باید به فکر جذب کاربر بیشتر باشید. استفاده از موضوعات ویروسی (Viral) به افزایش بازدید یوتیوب کمک فراوانی می‌کند.

همچنین یکی دیگر از راه های افزایش بازدید یوتیوب ، خرید و استفاده از سیستم سلکتک است و تعداد ویوهای ویدیو را به راحتی برای شما زیاد می‌کند.

 

محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی

در اواخر سال 2022، ویدیوهای YouTube در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی افزایش یافت.

این ویدیوها به ویژه آنهایی که بر روی نرم‌افزار تولید تصویر متمرکز بودند و از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر بر اساس چند کلمه توصیفی استفاده می‌کردند.

با توجه به علاقه کاربران و ترند شدن این سبک ویدیوها، یوتیوب پیش بینی می کند که در سال 2023، سازندگان بیشتری با محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و بررسی و تحلیل این سبک، ویدیو می‌سازند.

علاوه بر این، اخیراً افراد زیادی ویدیوهایی درباره ChatGPT ، که یک مدل زبان AI است و توسط OpenAI توسعه یافته است، می سازند.

ChatGPT به دلیل توانایی خود در تولید متنی شبیه به انسان و برقراری مکالمه با مردم شناخته شده است. ویژگی مکالمه و تحلیل جملات این هوش مصنوعی را به موضوعی محبوب و وایرال برای سازندگان علاقه مند به فناوری و تعامل آن با انسانی تبدیل می کند.

در این ویدئوها، سازندگان اغلب قابلیت‌های ChatGPT را با شرکت در مکالمات، گفتن جوک یا حتی نوشتن داستان کوتاه نشان می‌دهند.

با شیوع روزافزون هوش مصنوعی در زندگی مردم، جای تعجب نیست که ChatGPT و سایر فناوری‌های مشابه در بین سازندگان ویدیو در یوتیوب این همه علاقه ایجاد می‌کنند.

 

ویدیوها با الهام گرفتن از MrBeast

MR Beast که با نام جیمی دونالدسون نیز شناخته می‌شود، یک یوتیوبر محبوب است که بخاطر ویدئوهای خلاق، هدایای نقدی ارزشمند و شوخ طبعی خود شناخته می‌شود.

امسال، یوتیوب پیش‌بینی می‌کند که شاهد ظهور سازندگانی باشیم که از ایده های MrBeast الهام می‌گیرند، اما استراتژی تولید محتوا او را در جهت مخالف قرار می‌دهند.

MrBeast، پرطرفدارترین سازنده YouTube، به دلیل محتوای بشردوستانه و چالش‌ها و شیرین کاری‌های پیچیده‌اش شناخته شده است.

 او اغلب در ویدیوهای خود با دیگر سازندگان و افراد مشهور همکاری می کند و جوایز متنوعی اهدا میکند. همین روش‌های ساخت ویدئو برای صاحبان کانال مفید است و باعث الهام گرفتن از محتوای ویدیویی مستر بیست می‌شود.

با توجه به محدودیت ها، روند تولید محتوای ویدیویی به سمتی می‌رود که هزینه کمتری برای صاحب کانال داشته باشد. از این رو موضوعات چالشی و گفتگو ها می‌تواند با کمترین هزینه برای شما یک ویدیو وایرال بسازد.

کاربران نیز به این موضوعات علاقه نشان می‌دهند و ویدیو بازدید بیشتری دریافت خواهد کرد.

 

محتوای ویدیویی با موضوعات مسافرت و گردشگری

 

محتوای ویدیویی با موضوعات مسافرت و گردشگری

پس از اتمام دوره کرونا، دوباره بازار گردشگری و مسافرت داغ شد. در این بین محتوا ویدیویی با مضمون گردشگری و سفر برای کاربران مجددا جذاب خواهد شد.

اغلب اینفلوئنسرها در حین مسافرت خود کلیپ هایی ایجاد می‌کنند. موضوعاتی مانند مقایسه هتل، آب هوا و یا حتی شهر ها موضوعات جالبی برای کاربران است.

همچنین افراد برای سفر خود گاهی ممکن است از ویدیو YouTube الهام بگیرند و مقصد خود را تعیین نمایند.

پس یکی از ترند ترین موضوعاتی که یک سازنده ویدیو می‌تواند انتخاب کند، محتوای ویدیویی با موضوعات مسافرت و گردشگری است تا بازدیدکنندگان بیشتری را برای کانال و ویدیوهای خود جذب کند.

امیدواریم به کمک این مقاله از بلاگ سلکتک و با استفاده از موضوعات وایرال در سال 2023 بتوانید به رشد کانال خود کمک کنید.

 

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

آموزش کامل کار با دیسکورد

به کمک دیسکورد شما می توانید گروهی ایجاد کرده و با اعضای گروه چت صوتی و یا ارتباط متنی داشته باشید. با سلکتک همراه باشید تا آموزش کار با آن را یادبگیرید

2024-02-09 11:46:55

زمان مطالعه : 8 دقیقه

گوگل کالم یک فناوری مدل زبان جدید

گوگل کالم یک فناوری نوآورانه به نام Confident Adaptive Language Modeling یا همان CALM است که در این مقاله از بلاگ سلکتک به آن پرداخته ایم

2024-01-18 12:49:41

زمان مطالعه : 5 دقیقه

جستجوی درون ویدئویی یوتیوب

گوگل در حال ارائه فناوری جستجوی کاملاً جدید در هند است و می خواهد نتایج جستجوی دو زبانه و جستجوی درون ویدیویی را ارائه دهد.

2024-01-03 11:42:13

زمان مطالعه : 5 دقیقه