نرم افزار آنالیز داده ها

بهترین و کاربردی ترین نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها

نرم افزار آنالیز داده ها به شما کمک میکند تا اطلاعات و داده های خام را به یک هدف و رویکرد مهم تبدیل کنید .

این کار به شما امکان ردیابی داده ها ، ثبت ، پیگیری ، فیلترینگ و مدل سازی را میدهد . برای حصول اطمینان از درستی انجام هرکدام تجسم آن اسان است .

نکته ی مهم این است که بدانید چرا تجزیه و تحلیل داده ها را انجام میدهید و از کدام روش برای بررسی آن ها استفاده میکنید .

بهترین برنامه ی آنالیز داده ها به افراد کنترل کننده کمک میکند تا  از اتفاقات اطراف کار خود درک دقیق تری داشته باشند .

در صورت پیدا کردن ابزار مناسب یک دیدگاه کاملا جدیدی به شما داده میشود . با این تفاسیر میتوانید در مورد برند خود تصمیم های بهتری بگیرید و فرصت های جدید را پیش بینی کنید .

سلکتک در زمینه ی ساخت نرم افزار با بهره گیری از مجرب ترین متخصصان به شما کمک میکند تا بهترین تجربه را دراین زمینه داشته باشید .

بهترین نرم افزارآنالیز داده ها

بررسی چند نرم افزارآنالیز داده ها

Zoho Analytics

از بهترین نرم افزار آنالیز داده ها میتوان به این مورد برای تهیه و طراحی گزارش ها اشاره کرد .

این نرم افزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده ها است که داده ها را به به شکل بصری برای تصمیم گیری بهتر شما تجسم میکند .

همچنین میتواند فرآیندهای بازار را شناسایی کرده ، تفکرات را کشف کند ، نقاط ضعف را آشکار سازد و فاکتورهای مهم کسب و کار را تعیین کند .

این نرم افزار از تمام این اطلاعات برای ایجاد گزارش های قدرتمند دارای نقاط ضعف و قدرت استفاده میکند .

همچنین این برنامه ی آنالیز داده همگام سازی و وارد کردن داده ها را ساده میکند تا به شما اجازه دهد قبل از محاسبه نهایی انواع داده ها را ادغام و بخش بندی کنید .

یک ویژگی منحصر به فرد Zoho Analytics دستیار مجهز به هوش مصنوعی آن است که سوالات شما را در چهارچوب گزارش های با معنی جواب میدهد .

بسیاری از شرکت های تجاری از جمله سوزوکی از Zoho Analytics  استفاده میکنند .

در این برنامه خدمات پیش فرض نرخ قیمت متفاوتی دارند و شما میتوانید در یک دوره ی 15 روزه رایگان از این نرم افزار استفاده کنید .

بررسی چند نرم افزارآنالیز داده ها

  Tableau بهترین نرم افزار برای تجسم داده ها

وقتی حرف از نرم افزار آنالیز داده ها در میان است و برای تجسم داده ها می اندیشید مطمعنا در نظر نگرفتن این برنامه بسیار اشتباه است .

از آنجا که این نرم افزار شامل چندین ویژگی کاربردی و به روز است یادگیری آن سریع تر است .

این برنامه کاملا  شهودی است و دارای ویژگی های کاربردی و پیشرفته است Tableau  . به لطف ویژگی های هوشمند خود می تواند به راحتی داده ها را کنترل کند .

همچنین شما میتوانید نقشه ها ،  نمودارها ، گزارشات و برنامه ها را تولید کنید و سپس در موبایل یا دسکتاپ داخل یک مرورگر به اشتراک بگذارید .

Tableau افرادی را در آئودی ، LinkedIn و  Skype دارد . در واقع ، این نرم افزارآنلیز داده ها برای سازمانها در هر اندازه مناسب است زیرا انواع راه حل ها را ارائه می دهد .

این برنامه  قیمت ها را بر اساس نقش های کاربر تجزیه می کند . کاربران توانایی محدودی در بازی با داده ها دارند . میتوانید براساس نیاز خود برای هرکاربر پرداخت کنید .

  Tableau بهترین نرم افزار برای تجسم داده ها

تحلیل نرم افزار Microsoft Business

از این برنامه نیز برای ساخت مدل های خودکار استفاده میشود .

این یکی از پلت فرم های ویژه ی هوش تجاری است که از منابع داده زیادی برای آسان سازی تجزیه و تحلیل داده ها پشتیبانی می کند .

این ابزار همه کاره است به نحوی که میتوانید در ارائه ی بینش ها و آنالیز داده ها از آن استفاده کنید . همچنین از آن برای پیکربندی داده ها نیز استفاده میشود .

شرکت هایی مانند Worldsmart و Ecolab برای ساده سازی روند تصمیم گیری خود به آنالیز قدرتمند و گزارش بصیرانه این پلت فرم اعتقاد دارند .

Sprinkle

Sprinkle یک پلت فرم تجزیه و تحلیل بدون کد است  که برای افراد با اطلاعات و دانش کم بسیار مفید است . آنها می توانند بدون نوشتن کدی برای مدل سازی داده ها از این برنامه ی آنالیز داده ها استفاده کنند .

این ابزار به شما امکان تصمیم گیری سریعتر را می دهد ، که به رشد سریع تر شرکت ها و سازمان ها کمک می کند . همچنین دارای سطح امنیتی فوق العاده می باشد .

این پلت فرم دارای یک ماژول گزارشگری پیشرفته و BI یکپارچه اختیاری است که برای توسعه ی داشبوردها و گزارشات استفاده میشود .

تحلیل نرم افزار Microsoft Business

مقیاس پذیری پیشرفته با Apache Spark Review

از این نرم افزار آنالیز داده ها بیشتر در مواردی که افراد خواهان تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با بودجه ی کافی هستند استفاده میشود .

Apache Spark Review سرعت و مقیاس پذیری عالی را ارائه می دهد  و آن را به یکی از موتورهای پردازش داده ی بسیار سریع در مقیاس بزرگ تبدیل کرده است .

شما میتوانید از این برنامه برای پاک سازی و توسعه ی مدل های تحلیلی و همچنین امتیاز دهی استفاده کنید .

محققان و تحلیل گران ترجیح میدهند از این برنامه ی آنالیز داده که یک ابزار منبع باز رایگان و بسیار کاربر پسند است استفاده کنند .

شما میتوانید از الگوریتم های این نرم افزار برای پیاده سازی بسیار سریع محاسبات استفاده کنید .

Apache Spark  نقشه ی اجرا را برای شناسایی خطاها عملی میکند و هرگونه کد بد و مخرب را نیز حذف میکند .

این پلت فرم کاملا رایگان است. و هیچ برنامه قیمت گذاری سازمانی وجود ندارد که شما را نگران کند .

مقیاس پذیری با Apache Spark Review

 

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

آموزش کامل کار با دیسکورد

به کمک دیسکورد شما می توانید گروهی ایجاد کرده و با اعضای گروه چت صوتی و یا ارتباط متنی داشته باشید. با سلکتک همراه باشید تا آموزش کار با آن را یادبگیرید

2024-02-09 11:46:55

زمان مطالعه : 8 دقیقه

گوگل کالم یک فناوری مدل زبان جدید

گوگل کالم یک فناوری نوآورانه به نام Confident Adaptive Language Modeling یا همان CALM است که در این مقاله از بلاگ سلکتک به آن پرداخته ایم

2024-01-18 12:49:41

زمان مطالعه : 5 دقیقه

جستجوی درون ویدئویی یوتیوب

گوگل در حال ارائه فناوری جستجوی کاملاً جدید در هند است و می خواهد نتایج جستجوی دو زبانه و جستجوی درون ویدیویی را ارائه دهد.

2024-01-03 11:42:13

زمان مطالعه : 5 دقیقه