حذف نظرات و صفحات فیک در گوگل بیزینس توسط Yelp

حذف نظرات و صفحات فیک در گوگل بیزینس توسط Yelp

Yelp یک نرم‌افزار کاربردی برای کسب و کارهای آنلاین است و میخواهیم بررسی کنیم چگونه با یلپ نظرات جعلی گوگل بیزینس را حذف کنیم؟

طبق گزارش Yelp شما قادر به حذف هرزنامه ها و ردیابی نظرات منفی و صفحات فیک در شبکه‌های اجتماعی هستید.

هنگامی که شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید، باید بتوانید از تمام فرصت ها برای جذب مخاطب هدف استفاده کنید.

گوگل مپ و گوگل بیزینس از پلتفرم های محبوب برای جذب کاربر هدف هستند. پیشنهاد می‌کنیم مطلب راهنمای کامل بازاریابی گوگل مپ را بخوانید.

گاهی اوقات رقبا برای خراب کردن تلاش های شما، اقدام به ایجاد نظرات منفی فیک در این پلتفرم ها می‌کنند. در نتیجه شما به عنوان مدیر یک کسب و کار راه مقابله با این نظرات منفی را باید بدانید.

اگر نحوه مسدودکردن reviews پولی در یلپ را نمیدانید با ما در این مطلب سلکتک همراه باشید تا بیاموزید چگونه با نظرات منفی جعلی در گوگل مپ برخورد کنید

Yelp چیست؟

Yelp پلتفرمی برای ایجاد ارتباط بین شبکه های اجتماعی و نظرات کاربران است و اجازه می‌دهد کاربران برای جستجوی کسب و کارهای محلی بتوانند از دیگران در رابطه با آن کسب و کار نظرشان را بپرسند.

این نرم‌افزار در سال ۲۰۰۴ توسط Jeremy Stoppelman و Russel Simmons که از کارکنان سابق PayPal بودند، ایجاد شد.

با گذشت زمان اپلیکیشن Yelp به یکی از اپلیکیشن‌های ضروری برای Apple Watch تبدیل شد. یکی از موارد محبوب برای استفاده از آن زمانی بود که به یک شهر جدید می‌روید و این اپلیکیشن کاربردی به شما کمک می‌کند به راحتی و بدون هیچ زحمتی مکان‌های جدید را پیدا کنید.

مسدودکردن reviews پولی در یلپ

طبق گزارش یلپ، جزئیات رویکرد فعالانه برای شناسایی گروه‌های بررسی آنلاین و حذف review جعلی می‌پردازد.

از جمله تاکتیک‌هایی که Yelp استفاده می‌کند، شناسایی آدرس‌های IP مورد استفاده برای بررسی‌های اکانت های جعلی و همچنین اتصال کاربران به گروه‌هایی است که reviews پولی انجام می‌دهند.

گزارش اعتماد و ایمنی Yelp نشان می‌دهد که با شناسایی گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام و لینکدین برای جدا کردن آنها، با تبادل نظر آنلاین مبارزه می‌کند.

یلپ گروه های آنلاین را زیر نظر دارند و حتی برای شناسایی گروه‌های ایجاد ریویو جعلی سریعا اقدام می‌کند.

نحوه شناسایی و حذف نظرات خریداری شده توسط Yelp

Yelp اکیداً ارائه مشوق‌ها یا پرداخت هزینه در ازای نوشتن، تغییر یا حذف نظر را ممنوع می‌کند.

برای مبارزه با این مشکل اقدامات خاصی انجام شد. در مرحله اول به کسب و کارها در رابطه با ایجاد ریویوهای فیک و ساختگی اخطار داد. در نتیجه با شناسایی و حذف reviews که در قبال دریافت هزینه ایجاد می‌شوند اعتبار صحیح به صفحات گوگل بیزینس داده می‌شود.

در رابطه با رسانه‌های اجتماعی توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و لینکدین گزارش هایی مبنی بر ایجاد نظرات جعلی ارائه کردند که با بررسی گروه‌ها، پست‌ها یا افرادی که در سایت‌هایشان یافتیم که در تبادل ریویو شرکت می‌کنند.

همچنین با بررسی آدرس IP یا نظرات کاربرانی را که ممکن است به گروهی مرتبط باشند که reviews ساختگی را هماهنگ می‌کنند، شناسایی و حذف می‌شوند.

Yelp اکانت های جعلی را حذف می کند

گزارش Trust and Safety نشان می‌دهد که Yelp بیش از 77000 حساب کاربری را به دلیل نقض شرایط خدمات و اعمال مشکوک فریبکارانه و سوء استفاده کننده، بسته است.

آنها همچنین بیش از 32800 صفحه تجاری جدید بالقوه را به دلیل مرتبط بودن با فعالیت‌های هرزنامه که خط‌مشی‌های Yelp را نقض می‌کرد رد کردند.

در نتیجه اکانت هایی که کوچک‌ترین ارتباط را با اکانت های جعلی یا افرادی که در ازای هزینه نظری را ثبت می‌کنند، مسدود می‌شوند.

دلیل آن هم واضح است! این review ممکن است باعث فریب افراد شود و با پرداخت هزینه، خدمتی دریافت نکنند و یا با کسب و کارهای معتبر آشنا نشوند که اینگونه بیزینس های آنلاین معتبر نیز ضرر خواهند کرد.

همچنین تمام فعالیت ها و محتوای ایجاد شده توسط اکانت های متخلف توسط تیم عملیات کاربر در سال 2022 حذف شد. اطلاعات حذف شده شامل نظرات، عکس‌ها، رأی موافق برای بررسی و سایر تخلف ها در نظرات و ریویوها بود.

اعتماد و ایمنی یلپ (Yelp Trust and Safety)

اعتماد و ایمنی یلپ (Yelp Trust and Safety)

یکپارچگی مرورها برای اکوسیستم توصیه‌کننده‌ای مانند Yelp مهم است. اپلیکیشن یلپ از یک نرم‌افزار توصیه به عنوان اولین خط دفاعی خود در برابر رفتارهای فریبنده استفاده می کند. خود نرم‌افزار از این جهت پویا است که کاربران و کسب‌وکارها را در هنگام تعامل با پلتفرم زیر نظر می‌گیرد.

نرم‌افزار توصیه کاملاً خودکار است و قوانین عینی یکسانی را برای هر کسب و کاری اعمال می کند. بررسی‌هایی که برای هر کسب‌وکاری توصیه می‌شوند می‌توانند در طول زمان تغییر کنند زیرا نرم‌افزار Yelp درباره بازبین‌ها و کسب‌وکار بیشتر می‌آموزد.

همچنین از ناظران انسانی در تیم عملیات کاربر خود برای پیگیری و بررسی دستی گزارش‌های تولید شده توسط کاربران، مشاغل یا سیستم‌های خودکار آنها استفاده می‌کند.

خدمات افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل

دریافت کاربر واقعی از طریق گوگل

خدمات افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

افزایش ترافیک سایت واقعی با آی پی ایران

خدمات ابزار سئو

ابزار سئو سایت

خدمات بررسی سئو سایت با ابزار سلکتک

خدمات افزایش بازدید رپورتاژ

افزایش بازدید رپورتاژ

دریافت ورودی واقعی از لینک های رپورتاژ

خدمات افزایش ای پی خارجی

بازدید مستقیم با IP خارج

ترافیک واقعی و هدفمند از سراسر جهان

خدمات افزایش بازدید از طریق شبکه اجتماعی

ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک رفرال سایت از طریق شبکه اجتماعی

خدمات افزایش ویواپارات

خدمات آپارات

افزایش لایک، کامنت و فالورآپارات

خدمات افزایش ویواینستاگرام

خدمات اینستاگرام

افزایش لایک، کامنت و فالوراینستاگرام

خدمات افزایش ویو یوتیوب

خدمات یوتیوب

افزایش لایک، کامنت و فالور یوتیوب

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

نحوه مسدودکردن reviews پولی در یلپ

اگر نحوه مسدودکردن reviews پولی در یلپ را نمیدانید با ما در این مطلب سلکتک همراه باشید تا بیاموزید چگونه با نظرات منفی جعلی در گوگل مپ برخورد کنید

2024-07-08 14:26:13

زمان مطالعه : 4 دقیقه

ChatGPT و تاثیر آن در بازاریابی

با ChatGPT قادر خواهید بود از قدرت هوش مصنوعی برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه و مبتنی بر داده در مورد نیازهای مخاطب هدف خود استفاده کنید.

2024-07-02 17:00:22

زمان مطالعه : 6 دقیقه

چگونه به مدیر شبکه اجتماعی تبدیل شویم؟

در این محتوا راهنمای کامل برای تبدیل شدن به مدیر شبکه های اجتماعی و 10 مهارت لازم برای بهترین مدیران شبکه اجتماعی را آورده ایم

2024-06-18 10:38:50

زمان مطالعه : 9 دقیقه