نظرات مشتری گوگل

نظرات مشتری گوگل ، کاربرد و اهمیت آن

باتوجه به بازارالکترونیکی کاملا رقابتی و اهمیت دیده شدن در گوگل برای کسب و کار خود میتوانید از استراتژی قدرتمند نظرات مشتری گوگل استفاده کنید .

تحقیقات نشان میدهد نزدیک به 70 درصد مردم غالبا به بررسی های آنلاین بیش از تبلیغات اهمیت میدهند .

به همین جهت است که نظرات مشتریان از بهترین کارهایی است که میتوان برای برند خود انجام دهید . پس مشاغل آنلاین باید تمام تلاش خود را برای رقابت انجام دهند .

گوگل با نظرات مشتری google این کار را برای تمامی کسب و کارها آسان کرده است .

در حال حاضر ما امکاناتی در اختیار داریم که از طریق جستجوی گوگل در اختیار ما قرار میگیرند . ما میتوانیم قبل از کلیک برروی وب سایت کسب و کارها در مورد آن تصمیم بگیریم .

میتوانیم نظرات را تجزیه و تحلیل کنیم یا با مشاغل مورد نظر تماس بگیریم و مکان آن ها را ببینیم . بنابراین نظرات مشتری گوگل عامل اصلی در مورد تصمیم گیری در مورد مشاغل آنلاین است .

هر چه تعداد بیشتری از افراد را بتوانید به ثبت نظر در مورد خدمت و محصول خود تشویق و مجاب کنید در مسیر رسیدن به اهداف تجاری خود موفق تر خواهید بود .

هنگامی که مشتریان از طریق گوگل به ثبت نظر در مورد کسب و کار شما میپردازند این کار مزیت های فراوانی برای برند شما دارد که میتوان به مزیت افزایش ورودی گوگل نیز اشاره داشت .

نظرات مشتری گوگل و کاربرد آن

مروری بر بازدید های مشتری گوگل

Google Customer Reviews ابزاری است که به کسب و کارها این امکان را میدهد  تا در وب سایت خود نظرات کاربران را جمع آوری کنند .

برای حضور در این سیستم باید یک حساب Google Merchant داشته باشید . گوگل بیشترین کار را برای جمع آوری بازخورد مشتری شما انجام میدهد .

برای این کار google ایمیلی به مشتریان شما فرستاده و از آن ها میخواهد در مورد برند شما نظر خود را بازگو کنند . آنهایی که در این نظر سنجی شرکت کنند یک فرم دریافت میکنند .

تجزیه و تحلیل و رتبه بندی کاربران در نظر سنجی ها میتواند در تمامی سیستم عامل های بازاریابی شما نمایش داده شود . نظرات مشتری گوگل تاثیر بسزایی در پیشرفت تجارت شما دارد .

همچنین به تعیین رتبه بندی فروشنده هایی که گوگل به تاجران میبخشد مثل میانگین  رتبه بندی ستاره و تعداد رتبه بندی ها کمک میکند .

هرچه این رتبه بالاتر باشد مطمعنا تاجر مورد اعتماد تر است .

بررسی ها و رتبه بندی های مشتریان در نظرسنجی ها می تواند در وب سایت و سایر سیستم عامل های بازاریابی شما نمایش داده شود.

مروری برنظرات کاربر گوگل

دلیل اهمیت نظرات مشتری گوگل

بیایید باهم دلایل مهم بودن Google Customer Reviews را به صورت مختصر بیان کنیم . اولین دلیل اهمیت نظرات کاربر گوگل این است که این امردر ساختن اثبات اجتماعی کمک میکند .

یکی از مولفه های اصلی برای راه اندازی تجارت و کسب و کار آنلاین جلب اعتماد مشتریان است .

این چیزی است که نظرات مشتریان google به شما در رسیدن به آن کمک میکند . نظرات مشتریانی که به دست آورده اید برای ایجاد اثبات اجتماعی بسیار منامفید است . همچنین می توانید برای جلب اعتماد مشتریان جدید استفاده کنید .

اثبات اجتماعی به معنای شواهدی است که افراد دیگر به شما اعتماد می کنند تا تجربه خرید مثبتی را به آن ها بدهید . این یعنی مشتریان ازتعامل با شما احساس راحتی میکنند .

مشارکت در نطرات کاربران گوگل به شما امکان می دهد اثبات اجتماعی ایجاد کنید و با برند گوگل در وب سایت خود نشانه ایجاد کنید .

به ایجاد برند و محصولات کمک میکند

علاوه بر اینکه به شما در جلب اعتماد مشتریان خود کمک می کند  نظرات مشتری Google یک استراتژی عالی برای دریافت بازخورد از کاربر است .

با استفاده از این بازخورد میتوانید برای بهبود روند ارائه ی محصولات و خدمات خود استفاده کنید . این یعنی برندسازی بهتری انجام میدهید و طبق نظرات مشتریان پیش میروید .

بر بهبود سئو تاثیر دارد

موتورهای جستجو به خصوص گوگل میخواهند بهترین مشاغل را به مردم نشان دهند . آنها سعی دارند درجواب درخواست و جستجوی کاربر برای استفاده از کسب و کار مورد نظر خود بهترین آن ها را معرفی کنند .

در نتیجه همیشه تحت نظر گوگل خواهید بود و ازهمه مهم تر این که برای نظرات افرادی که برای اولین بار به وب سایت و برند شما سرمیزنند ارزش ویژه ای را قائل هستند .

در اینجا نظرات مشتری گوگل به موتورهای جستجو کمک می کنند تا بدانند کدام مشاغل را به کاربران توصیه کنند .

دلیل اهمیت نظرات مشتری گوگل

نظرات مشتری  گوگل چگونه کار می کند؟

گوگل از مشتریان میخواهد که مشارکت کنند

هنگامی که مشتری از شما خرید میکند کوگل در طی روزی که کاربر منتظر است تا خرید خود را دریافت کند برای او ایمیلی ارسال میکند .

هدف از ارسال ایمیل این است که نظر مشتری را در خصوص تجربه ی خرید در ایت شما بداند .

استفاده ی مشتریان از نظر سنجی

مشتریانی که شرکت می کنند به یک سیستم نظر سنجی ستاره ای از یک تا پنج میرسند . همچنین امکان نظر دهی بیشتر در مورد تجربه ی خرید مشتری نیز وجود دارد .

جمع آوری داده ها توسط گوگل

پس از ارسال اطلاعات نظرسنجی گوگل آن ها را جمع آوری میکند تا رتبه بندی ستاره ای را برای تجارت شما اعمال کند . این مورد در وب سایت و جستجوی ارگانیک شما نمایش داده میشود .

در حالی که نظرات مشتری گوگل یک نوآوری از سمت گوگل است ولی برای تجارت شما کاملا سود آور و مفید است .

تا حد امکان سعی کنید مشتریان خود را به مشارکت تشویق کنید . از این روش نظرات بیشتری دریافت می کنید و این رتبه بندی شما را بهبود میبخشد .

با نظرات مشتریان گوگل میتوانید کارهای مفیدی انجام دهید مثلا آن ها را درلیست های تجارت خود قراردهید .اعتبار شما یکی از با ارزش ترین دارایی های تجاری شماست .

همچنین آن ها را وب سایت خود نمایش دهید . انجام این کار به جلب اعتماد مشتریان شما کمک می کند . همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا شما را کاملا رو راست ببینند .

از نظرات کاربرگوگل در شبکه های اجتماعی استفاده کنید . میدانیم که شبکه های اجتماعی ابزارهای قدرتمند بازاریابی هستند .

از آن ها در پست ها و کمپین های خود استفاده کنید .

نظرات مشتری گوگل چگونه کارمیکند ؟

دسته بندی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

متفرقه

متفرقه

مطالب مشابه

نکات مهم بازاریابی فیسبوک

دیجیتال مارکتینگ

2023-11-19 09:58:58

نکات مهم بازاریابی فیسبوک

آیا می خواهید صفحه فیس بوک خود را به سطح بعدی ببرید؟ این هشت نکته بازاریابی فیس بوک را دنبال کنید تا یک صفحه خسته کننده را احیا کنید.

بازاریابی اینستاگرام

دیجیتال مارکتینگ

2023-11-01 15:31:00

بازاریابی اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند با پتانسیل بازاریابی قابل توجهی برای افزایش مخاطب و دستیابی به مشتریان شما است که با استراتژی مناسب آنها را جذب کنید.

10 مورد از برترین PPC به همراه ویژگی های آن ها

دیجیتال مارکتینگ

2023-10-16 11:57:09

10 مورد از برترین PPC به همراه ویژگی های آن ها

در این مطلب از بلاگ سلکتک قصد داریم به معرفی بهترین روش های تبلیغات کلیکی به همراه ویژگی آن ها بپردازیم.